Novinky červen 2016


cid:image001.png@01D00345.149F5F00

Vážení kolegové učitelé, ředitelé a pracovníci ve školství,

uplynulý měsíc byl nabitý  novinkami v oblasti Office 365, dále vyšel Minecraft Education Edition. Probíhá registrace nových členů Microsoft Innovative Educator Expert. O dalších aktivitách se můžete dozvědět i u nás, ve vzdělávacím centru, např. na jednom z nabízených školení.

 

S přáním úspěšného léta

Microsoft EDU tým

 upgrade

cid:image004.png@01D00345.149F5F00

Snadnější přechod na Windows 10

V následujících licenčních programech uvedených v článku je možné podepsat dodatek, který umožňuje přeskočit upgrade z počítačů na kterých je multilicenci Windows 7 Professional pomocí Windows Update nebo nástroje Media Creation Tool a použít multilicenční médium pro upgrade na Windows 10.

Celý článek


classroom

Microsoft Classroom

V poslední době do zdarma dostupné služby Office 365 pro školy přibylo mnoho nových funkcí. Mezi tu nejvýraznější patří bezpochyby Microsoft Classroom – snadné a efektivní řešení toho, jakým způsobem zajistit komunikaci se žáky, práci se soubory, zadávání úkolů, jejich hodnocení či správu školních akcí.

Více informací a fotek


MIE

Registrace do programu Microsoft Innovative Educator

Staňte se členem jedinečné komunity Microsoft Innovative Educator Expert, získejte marketingovou a technickou podporu pro Vaše další vzdělávání a inspirujte se od tisíců dalších moderních učitelů. Spouštíme nábor nových členů této komunity, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve, registrace jsou otevřeny do 15. června 2016. Těšíme se na Vás! Více informací o procesu registrace najdete na http://bit.ly/1Xv6o0C

 


27dil

Windows aplikace (nejen) pro školství – 27. díl

Další díl seriálu o skvělých aplikacích z Windows Store je tady.

Celý článek

 


 

Minecraftedu

Minecraft Education Edition je zde!

Nástroj pro hromadné zpracování dat PowerBI získal opět mnoho nových a zajímavých funkcí. Pojďme se na ně společně podívat.

Celý článek


Jak propojit Windows Store pro školy a Intune?

minulém článku jsem Vám představil novou službu Windows Store pro firmy/školy, která podstatným způsobem zjednodušuje a zefektivňuje pořízení, instalaci a distribuci aplikací z katalogu Windows Store.

Odkaz

Šest skvělých novinek na portálu Microsoft Educator Community

Zajímá Vás, jaké novinky se chystají nebo právě vyvíjí v Office 365 for Education? Máme pro Vás jedinečnou roadmapu, ve které se můžete podívat na to, co se chystá.

Odkaz

333 tipů pro Office 2016

Pokračování nekonečného a úspěšného seriálu o Office 2016 🙂

Odkaz


upgrade
Buďte s námi v kontaktu:
cid:image011.jpg@01D00345.149F5F00© 2016 MICROSOFT s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Tento dokument slouží pouze k informativním účelům. MICROSOFT s.r.o. neposkytuje na informace uvedené v tomto dokumentu žádné výslovně uvedené ani implicitně předpokládané záruky.
Pokud od nás v budoucnu nechcete dostávat informace o produktech, službách a akcích společnosti Microsoft Corporation, odepište na tento email s "NEZASÍLAT" v předmětu emailu.


Comments (0)

Skip to main content