Windows aplikace (nejen) pro školství – 27. díl


Hravouka

Cena: zdarma
Odkaz ke stažení:https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5fqxf
Hravouka je didaktická hra, která zábavnou formou hry představuje části předmětu prvouka. Vezměte myšku na procházku ven z nory, objevujte přírodu a učte se zábavným způsobem. Hru doplňuje kvalitní zvukový doprovod a především pěkně grafické zpracování. 

Cool Math Duel

Cena: zkušební verze zdarma, plná verze 95 Kč
Odkaz ke stažení: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdlsr5Dokonalé využití tabletu ve výuce matematiky pro dva žáky najednou. Hra procvičuje matematické dovednosti formou rozdělené obrazovky, kde každý žák má svou vlastní polovinu, ve které se mu zobrazí příklad a výsledek. Žáci tak mohou formou této mini matematické soutěže v jedné lavici a na jednom zařízení procvičovat početní příklady.

 

Math Masters

Cena: zdarma
Odkaz ke stažení: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5zb5kDalší z řady matematických her, kterých najdete na Windows Store mnoho a tak je jen na Vás, které z nich dáte přednost. Math Masters je spíše určena pro žáky 1. stupně ZŠ s postupným navyšováním obtížnosti, je pěkně graficky zpracována a ovládání je uzpůsobeno i na menší tablety.

 

Brain Training

Cena: zdarma, obsahuje nákupy v aplikaci
Odkaz ke stažení: https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh4pnkmChcete si zkusit, jak jste na tom s krátkodobou pamětí? Nebo se chcete procvičovat a zlepšit? Pak právě pro Vás je aplikace s příhodným názvem Brain Training. V ní postupujete po jednotlivých úrovních ke stále těžším a náročnějším úlohám.

 Autor: Karel Klatovský


Comments (0)

Skip to main content