Windows 8 aplikace týdne: 333 tipů a triků pro Windows


Tato aplikace je elektronickou formou knihy 333 tipu a triku pro  Windows 8 od spolecnosti ComputerMedia. Kniha vás provede zákoutími tohoto operacního systému ve forme 333 tipu a triku rozdelených do základních skupin dle oblasti, které se tip týká. Nejedná se o tipy a triky výhradne pro operacní systém Windows 8, nekteré z nich mužete použít i v drívejších verzích operacního systému Windows. Zajímavé informace zde najdou jak zacínající, tak i pokrocilí uživatelé.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/333-tipu-a-triku-pro-windows-8/24365841-5770-40ef-b5c0-c1d6c18cdccd

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „333 tipu a triku pro Windows“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)

Skip to main content