Windows 8 aplikace týdne: 333 tipů a triků pro Windows


Tato aplikace je elektronickou formou knihy 333 tipu a triku pro  Windows 8 od spolecnosti ComputerMedia. Kniha vás provede zákoutími tohoto operacního systému ve forme 333 tipu a triku rozdelených do základních skupin dle oblasti, které se tip týká. Nejedná se o tipy a triky výhradne pro operacní systém Windows 8, nekteré z nich mužete použít i v drívejších verzích operacního systému Windows. Zajímavé informace zde najdou jak zacínající, tak i pokrocilí uživatelé.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/333-tipu-a-triku-pro-windows-8/24365841-5770-40ef-b5c0-c1d6c18cdccd

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „333 tipu a triku pro Windows“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)