Outlook.com přináší českou doménu pro vaši e-mailovou adresu


Aktualizace webové pošty Outlook.com a úctu Microsoft zahrnují radu nových funkcí, jako je dvoufázové overení, možnost prihlásit se pomocí aliasu, a novou adresu Outlook.cz.

 

Volitelné dvoufázové overení pomuže zvýšit zabezpecení

Uživatelé si nyní mohou zvolit možnost overení a prihlášení úctu ve dvou krocích. Pokud tuto možnost zvolí, požádáme je o dva údaje k prihlášení – heslo a bezpecností kód zaslaný na mobilní telefon nebo na alternativní e-mail uvedený pri registraci. Mnozí uživatelé nás o dvoufázové overení žádali a teší nás, že jej dnes mužeme nabídnout, jako volitelnou možnost. Nastavení se provádí na této webové adrese.

Možnost prihlášení pomocí aliasu

Mnozí uživatelé si pridali k úctu Outlook.com i nekolik emailových aliasu jako napr. prodamauto@hotmail.cz nebo pepa@outlook.com, ale nemohli je využívat k prihlášení. Dríve jedinou možností bylo trvale prejmenovat svuj úcet, což vedlo k potrebe prenastavit mobilní zarízení nebo nastavení poštovních klientu. Aktualizovaná verze služby nyní nabízí možnost prihlásit se pomocí techto aliasu. Rovnež jsme prepracovali uživatelské rozhraní tak, aby poskytlo lepší informace o tom, kdy je lepší pridat alias a kdy úcet prejmenovat. Správa aliasu probíhá na této webové adrese.

Outlook s ceskou doménou

V Ceské republice od dnešního rána nabízíme možnost vytvorit nový úcet s ceskou doménou Outlook.cz a získat tak snadno zapamatovatelný a jednoduchý e-mail. Nový úcet je možné vytvorit na adrese Outlook.com.

 

O Outlook.com

Službu Outlook.com nyní aktivne (nekolikrát za mesíc a více) využívá pres 60 milionu lidí po celém svete. Ocenují sveží a intuitivní design, propojení s Facebookem  a Twitterem, bezplatné webové aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a zdarma 7 GB cloudového úložište SkyDrive. Outlook.com navíc chrání soukromí – uživatelé mají plnou kontrolu nad svými daty a jejich osobní konverzace se nepoužívají pro cílení reklamy.

Comments (1)

  1. Pavel says:

    Zapomněli jste své heslo k Outlooku? Rvete si vlasy hrůzou ze ztráty celé vaší pošty? Každý dobrý přítel na telefonu kroutí hlavou, návody na internetu slibují úspěch, ale nejsou k ničemu a už zvažujete utratit tisíce korun za software, který možná vyřeší
    vaše potíže, ale využijete jej pouze jednou a pak už "nic"? Nebojte se, tady je snadné a fungující řešení: http://www.erada.cz/?p=1333 . Prolomit heslo k Outlooku – potažmo PST souboru není s žádným jiným softwarem snazší nebo levnější – je to zadarmo a hned!

Skip to main content