Windows 8 aplikace týdne: Wordament


Máte dve minuty cas? Wordament je jedinecná a vysoce návyková slovní hra: dvouminutový slovní turnaj, kde mužete soutežit v reálném case, na stejné hrací ploše proti všem, kterí momentálne hrají. Každá hrací plocha je jedinecná a strídající se kola nabízí takové výzvy jako napríklad dvou a trípísmenné kameny a tématická puzzle. Mužete si vybrat, zda sbírat bonusové body, pokusit se najít co možná nejvíce slov nebo získat bonusy za výhru, pokud najdete nejdelší slova. Jak budete hrát a soutežit je jen na vás. Hra nejen procvicuje vás postreh, ale také i vaši znalost anglických slov.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/wordament/9c10bc10-75bf-41e3-a26a-01aba908af85

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Wordament“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)