Windows 8 aplikace týdne: Wordament


Máte dve minuty cas? Wordament je jedinecná a vysoce návyková slovní hra: dvouminutový slovní turnaj, kde mužete soutežit v reálném case, na stejné hrací ploše proti všem, kterí momentálne hrají. Každá hrací plocha je jedinecná a strídající se kola nabízí takové výzvy jako napríklad dvou a trípísmenné kameny a tématická puzzle. Mužete si vybrat, zda sbírat bonusové body, pokusit se najít co možná nejvíce slov nebo získat bonusy za výhru, pokud najdete nejdelší slova. Jak budete hrát a soutežit je jen na vás. Hra nejen procvicuje vás postreh, ale také i vaši znalost anglických slov.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/wordament/9c10bc10-75bf-41e3-a26a-01aba908af85

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Windows Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Wordament“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)

Skip to main content