Windows 8 aplikace týdne: OneNote


OneNote umožnuje usporádat své poznámky, obrázky, weby a další položky.

Porízené poznámky se ukládají do cloudu, takže je budete mít porád po ruce. Hlavní výhody této verze OneNote po Windows 8 jsou rychlost a moderní prostredí . At už kreslíte, píšete, klikáte nebo potahujete prstem, tato aplikace bude ve vašem zarízení s Windows 8 vynikat. Jste na cestách a potrebujete se dostat ke svým poznámkám? Použijte prohlížec nebo nekterou z mnoha mobilních aplikací OneNote.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/onenote/f022389f-f3a6-417e-ad23-704fbdf57117

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „OneNote“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)