Windows 8 aplikace týdne: OneNote


OneNote umožnuje usporádat své poznámky, obrázky, weby a další položky.

Porízené poznámky se ukládají do cloudu, takže je budete mít porád po ruce. Hlavní výhody této verze OneNote po Windows 8 jsou rychlost a moderní prostredí . At už kreslíte, píšete, klikáte nebo potahujete prstem, tato aplikace bude ve vašem zarízení s Windows 8 vynikat. Jste na cestách a potrebujete se dostat ke svým poznámkám? Použijte prohlížec nebo nekterou z mnoha mobilních aplikací OneNote.

 

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/onenote/f022389f-f3a6-417e-ad23-704fbdf57117

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „OneNote“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)

Skip to main content