Windows 8 aplikace týdne: Microsoft Solitaire Collection


Solitaire je dodnes jednou z nejhranejších pocítacových her všech dob. A zasloužene. Jednoduchá pravidla a hratelnost znamenají snadnou prístupnost pro každého. Mužete se zamerit jen na prosté odstranení karet ze stolu, nebo se mužete snažit o zisk co nejvyššího skóre a prekonání prátel.

Solitaire je soucástí systému Windows už po více než 20 let. Microsoft Solitaire Collection prináší doposud nejlepší herní zážitek, a sice díky peti ruzným karetním hrám v jedné.

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/microsoft-solitaire-collection/1a36fd17-5161-4651-ae2d-13384e427ea8

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Microsoft Solitaire“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

 

Comments (0)