Windows 8 aplikace týdne: Microsoft Solitaire Collection


Solitaire je dodnes jednou z nejhranejších pocítacových her všech dob. A zasloužene. Jednoduchá pravidla a hratelnost znamenají snadnou prístupnost pro každého. Mužete se zamerit jen na prosté odstranení karet ze stolu, nebo se mužete snažit o zisk co nejvyššího skóre a prekonání prátel.

Solitaire je soucástí systému Windows už po více než 20 let. Microsoft Solitaire Collection prináší doposud nejlepší herní zážitek, a sice díky peti ruzným karetním hrám v jedné.

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/microsoft-solitaire-collection/1a36fd17-5161-4651-ae2d-13384e427ea8

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Microsoft Solitaire“ a kliknete na Instalovat.

 

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

 

Comments (0)

Skip to main content