Windows 8 aplikace týdne: Microsoft Minesweeper (hledání min)


Zahrajte si klasickou logickou hru, která je soucástí Windows už po více než 20 let. Nyní v nové grafice pro Windows 8. Microsoft Minesweeper (hledání min) je nyní lepší než kdy dríve, prináší totiž nastavitelnou obtížnost, klasickou hratelnost a zcela nový dobrodružný režim.
 
Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
 

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Microsoft Minesweeper“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (1)

  1. PR says:

    TO je šílené – proč v době, kdy se nechají navést linky na Google Play i App Store, píšete odstavcové návody, jak něco nainstalovat? Toto jsou přesně důvody, co jinak skvělé W8 zabíjí v očích tabletů a spol.

Skip to main content