Windows 8 aplikace týdne: Adera


Hra Adera je príbehová adventura odehrávající se v záhadném meste. V rade epizod hry budete rešit hádanky, sbírat artefakty, prozkoumávat prostredí a odhalovat prostrednictvím hlavní postavy Jane Sinclairové záhady nove objevené civilizace.

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/adera/77f0d9b5-87ac-4816-87d5-76b75afcb6db

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Adera“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (3)

  1. Ladislav says:

    Přítelkyně si tuto hru chtěla stáhnout, ale z nedostatku času to musela přerušit asi v 30% stahování. Když si ji chtěla stáhnout další den, už to nebylo možné. Prý je už hra nainstalovaná. Takže teď nevíme, jak to vyřešit, protože ze složky Temp jsem vše odstranil a vyhledávač nic samozřejmě nenašel.

  2. Eva says:

    také mě to hlásí nainstalováno a ve složce nic…. seklo se nám to už na třetím úkolu a hlásí nainstalovat windows 8, ale ten mám tak nějak nechápem….:(

  3. Pavel says:

    nainstaloval jsem hru ale ve stáhnutých souborech se mi nic neukázalo,tak kde ji mám spustit a jak?

Skip to main content