Windows 8 aplikace týdne: Novinky.cz


Ceská aplikace Novinky.cz prináší nejctenejší zprávy na ceském internetu do vašeho pocítace s Windows 8. Pokud po spuštení aplikace kliknete kamkoli pravým tlacítkem myši, zobrazí se príkaz Hlavní zprávy. Pokud na nej kliknete, mužete snadno prepínat kategorie zpráv, jako treba Domácí, Zahranicní, Ekonomika nebo treba Internet a PC. Pomocí šipek pak mužete listovat jednotlivými zprávami.

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/novinky-cz/8b72e6ac-77de-40ac-b040-67ea03ef45a6

 

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikaci

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Novinky.cz“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

 

Comments (0)

Skip to main content