Windows 8 aplikace týdne: Deník.cz


Ceská aplikace Deník.cz prináší zdarma aktuální zprávy z Ceské republiky a ze sveta. Lze listovat zprávami ze 71 regionálních Deníku.

Po spuštení aplikace se mužete pomocí posuvníku presouvat mezi jednotlivými clánky. Kliknete-li myší do pravého dolního rohu na tlacítko mínus, zobrazí se jednotlivé kategorie zpráv. Kliknutím pak zobrazíte clánky z dané kategorie.

Kliknutím pravým tlacítkem myši kdekoli v aplikaci zobrazíte príkaz Vybrat Deník. Jednoduše se tak mužete prepnout na region, z kterého si chcete precíst zprávy. Kliknutím na ovládací tlacítko Nastavení (pro zobrazení posunte kurzor myši do pravého horního rohu) lze po kliknutí na Výchozí deník nastavit, z jakého deníku se mají zobrazovat zprávy pri spuštení aplikace.

Pokud máte Windows 8, aplikaci mužete stáhnout pomocí tohoto odkazu:
http://apps.microsoft.com/windows/cs-CZ/app/denik-cz/7d6f787c-acc0-4baa-8b53-443342da1506

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikace

Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na
tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
 

Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, v tomto prípade „Denik.cz“ a kliknete na Instalovat.

 

(Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)

Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

Comments (0)

Skip to main content