Speciální nabídka na upgrade na Windows 8 Pro (WUP)


Do 31. ledna 2013 mužete využít speciální cenovou nabídku na upgrade pocítace s Windows XP, Windows Vista nebo Windows 7. V rámci této nabídky na Windows 8 Pro získáte upgrade licenci systému Windows 8 Pro za zvýhodnenou cenu. Od února 2013 dojde k významnému navýšení ceny této upgrade licence a je tedy dobré této nabídky využít.

Základní informace

 • Platnost nabídky od 26. ríjna 2012 do 31. ledna 2013
 • 2 možnosti nákupu – elektronická distribuce ESD (levnejší, bez médií) nebo maloobchodní balení (dražší, obsahuje 32 a 64 bitové médium)

 

Elektronická distribuce licence – cena 29,99 EUR

 • Cena elektronické upgrade licence (ESD = Electronic Software Delivery) Windows 8 Pro je v rámci této speciální nabídky stanovena na 29,99 EUR, vcetne DPH. Tato cena bude platná do 31. ledna 2013.
 • Pri objednávce lze zaškrtnout možnost dorucení fyzických médií za cenu 14,99 EUR.
 • Platba pouze platební kartou Visa, MasterCard, American Express nebo pres PayPal systém
 • Získaná upgrade licence je prenositelná, lze ji použít na libovolném pocítaci s podkladovou licencí (Windows XP, Vista, Windows 7), který splnuje hardwarové požadavky Windows 8. Licenci lze používat pouze na jediném pocítaci, není možná soubežná instalace a používání na více pocítacích.
 • Zákazník objedná elektronickou licenci, na jejímž konci zaplatí 29,99 EUR vcetne DPH.
 • Instalace upgrade licence se provede prostrednictvím aplikace Pomocník pri upgradu na Windows 8. Tato aplikace umožnuje nekolik zpusobu instalace – stažení ISO souboru nebo vytvorení instalacního USB flash disku.
 • Tato nabídka je urcena pro koncové uživatele. Platí omezení 5 licencí na jednoho zákazníka fyzickou osobu. Firmy a organizace by mely pro upgrade na systém Windows 8 využít multilicencní programy spolecnosti Microsoft.
 • Microsoft poskytuje 90 dní podpory na tuto licenci od její aktivace. 

 

Maloobchodní balení dostupné prostrednictvím online a kamených obchodu

 • Doporucená koncová cena krabicové upgrade licence (FPP) Windows 8 Pro dostupná v rámci online a kamených obchodu ciní 59,99 EUR (1 560 Kc pri kurzu 26 Kc/EUR), vcetne DPH. Ceny si urcuje koncový prodejce a mohou se tedy lišit od doporucené koncové ceny.
 • Tato speciální cenová nabídka je casove omezená a platí od 26. ríjna 2012 do 31. ledna 2013.
 • Soucástí balení jsou fyzická média pro instalaci 32 nebo 64 bitové verze a kód Product key, který funguje s obema bitovými verzemi. Zákazník muže mít nainstalovánu a používat pouze jednu bitovou verzi, muže je menit za predpokladu jejího odinstalování a nainstalování druhé bitové verze.
 • Upgrade licence je prenositelná, lze ji použít na libovolném pocítaci s podkladovou licencí (Windows XP, Vista, Windows 7), který splnuje hardwarové požadavky Windows 8. Licenci lze používat pouze na jediném pocítaci, není možná soubežná instalace a používání na více pocítacích.
 • Platí omezení 5 licencí na jednoho zákazníka (fyzická, právnická osoba). Tato nabídka je urcena pro koncové uživatele. Firmy a organizace by mely pro upgrade na systém Windows 8 využít multilicencní programy spolecnosti Microsoft.
 • Microsoft poskytuje 90 dní podpory na tuto licenci od její aktivace.

Poznámka: Pokud jste si mezi 2. cervem 2012 a 31. lednem 2013 zakoupili nový pocítac s Windows 7, máte nárok využít Windows Upgrade Offer (upgrade za 14,99 EUR, 390 Kc*).

 

*Cena v Kc je uvedena pouze pro informativní úcely, jediná závazná cena je cena v EUR. Cena v Kc byla vypoctena s prevodním kurzem 26 Kc za 1 EUR. Skutecná cena hrazená v Kc bude záviset na smenném kurzu banky, použité zákazníkem k úhrade ceny.

Všechny informace zde uvedené jsou pouze pro informativní úcely a mohou se kdykoli zmenit. Presné podmínky této speciální cenové nabídky Windows Upgrade Promo jsou uvedené na oficiální stránce programu.

 

Comments (1)

 1. Ladislav Prokop says:

  Dobrý den,

  jakým způsobem mohu takto pořízený upgade přenést. Resp. uvolnit způvodního PC, kde není používaný a poté přenést na nový PC.

  Děkuji
  ladislavprokop@gmail.com

Skip to main content