Jak změnit nastavení oblasti ve Windows Store


Nekteré ceské aplikace nemusí být ve Windows Store dohledatelné, pokud máte nastaveno jiné umístení pocítace než "Ceská republika".

Jak nastavení oblasti zmenit:
Zobrazte úvodní obrazovku a napište Oblast. Kliknete na položku Nastavení v pravé cásti obrazovky a pak na ikonu Oblast. Na karte Místo nastavte v sekci Umístení pocítace Ceská republika.

 

Jak nainstalovat další Windows 8 aplikace
Na úvodní obrazovce kliknete na dlaždici Window Store. Chcete-li najít novou aplikaci, mužete procházet tematickými sekcemi obchodu (napríklad Hry, Sociální síte nebo treba Nejoblíbenejší zdarma). Zobrazení mužete oddálit kliknutím na tlacítko minus v pravém dolním rohu (a videt tak na jedné obrazovce více kategorií).
Znáte-li jméno konkrétní aplikace, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu) a kliknete na Hledat. Zadejte název aplikace, treba „Vtelevizi“ a kliknete na Instalovat.

 

Tato ceská aplikace zobrazuje TV program s aktuálními náhledy vysílaných poradu. (Pokud Windows Store spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft nebo kliknete na Registrovat se k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.)
Jakmile je aplikace nainstalována, mužete ji spustit kliknutím na její dlaždici na úvodní obrazovce.

 

 
Vyhledávání ve Windows Store

Comments (0)

Skip to main content