Jak přidat do aplikace Pošta e-mailový účet na Seznamu.cz


Díky aplikaci Pošta ve Windows 8 vidíte všechny vaše úcty z jednoho místa, at už je to Hotmail, Gmail nebo firemní Exchange. Mužete si pripnout e-mailové úcty na úvodní obrazovku. Jakmile jsou pripnuté, vidíte nové e-maily z pripnutého úctu na aktivní dlaždici, aniž byste museli spustit aplikaci Pošta. Mužete si dokonce pripnout jednotlivé složky. Vždy budete díky tomu v obraze.

Spustte aplikaci Pošta na úvodní obrazovce Windows 8. Pokud aplikaci spouštíte poprvé, prihlaste se pomocí svého úctu Microsoft (dríve Windows Live ID) nebo kliknete na Registrovat se
k úctu Microsoft, kde vás jednoduchý pruvodce provede bezplatným zrízením nového úctu.

Jakmile se aplikace spustí, zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu obrazovky) a kliknete na Nastavení. Zobrazí se nastavení dostupná pro aplikaci. Následne kliknete na Úcty s pak na  Pridat další úcet.

Mužete pridat bud úcet od poskytovatelu v nabídce nebo pridal další úcet, který zde není uveden.

 

Ukážeme si, jak pridat úcet Seznam.cz.
Nejprve je potreba se prihlásit do webového rozhraní vašeho e-mailu na Seznam.cz a povolit IMAP prístup. V levém menu webového rozhraní e-mailu od Seznamu kliknete na Nastavení > Pokrocilé nastavení > sekce POP3/IMAP prístup a kliknete na Nastavit prístup. V sekci Povolit IMAP prístup zvolte Zapnuto.

Nyní v aplikaci Pošta zobrazte ovládací tlacítka (umístením kurzoru do pravého horního rohu obrazovky) a kliknete na Nastavení  > Úcty > Pridat úcet > Další úcet a vyplnte jednotlivé položky podle obrázku níže. "muj_mail" nahradte svou skutecnou e-mailovou adresou.

 

 

 

Comments (9)

 1. :D says:

  and imap is enough for everybody, correct? 😀

 2. Kubas says:

  A když tam nemám možnost Další účet?

 3. Neme says:

  Kubas: tak aplikaci aktualizuj ze Store

 4. Milan Strnad says:

  Dobrý den, zadávám, jak je napsáno a bohužel se mi nevede. Poslal jsem si ověření na svůj email. Potvrdil jsem, že je email můj. Ale pokud chci Seznam účet přidat do účtů, tak nelze. jako hlavní email mám nastavený svůj email, který bych chtěl právě do účtů přidat. Není to právě ten zádrhel, přes který nechce přidat Seznam do účtů?    Samozřejmě jsem si zkusil i rozšířené podrobnosti, kde jsem vypsal vše jak je zde uvedeno.  

  Při zakládání Microsoft účtu jsem zadával vlastně tu hlavní email adresu, chtělo to po mně silnější heslo na založení, to jsem zadal, ale ani to, právě nefunguje při přidávání účtu do Win 8.

  Děkuji moc za radu.

  S pozdravem Milan Strnad

 5. Chalik says:

  do kolonky uživatelského jména zadejte mail znovu

 6. Veru says:

  moc díky velmi mi to pomohlo

 7. Veru says:

  moc díky velmi mi to pomohlo

 8. BoboHome says:

  Nejde to ani náhodou….

 9. Jirka says:

  Mě to také pomohlo, dík!

Skip to main content