Řekněte nám, co si myslíte o navrhované české terminologii pro Windows


Zapojte se do komunity a pomozte nám vylepšit ceský preklad nekterých termínu v systému Windows 8.

Nebylo by zajímavé, kdybyste mohli ríct, že jste se podíleli na vývoji systému Windows 8? Máte jedinecnou príležitost zapojit se. Stante se soucástí komunity na novém fóru Terminology Community Forum od 11. do 21. listopadu 2011 a hlasujte pro nejlepší preklady nebo navrhujte své vlastní.

Jak se zapojit?
Zapojení je snadné, prejdete na ceské terminologické fórum, kliknete na tlacítko „Sign in“ a prihlaste se pomocí vašeho Windows Live ID. (Pokud Windows Live ID nemáte, kliknete prosím na „Sign Up Now“ a projdete pruvodcem.)

Po prihlášení prosím vyplnte „Display name“, které uvidí ostatní úcastníci fóra. Mužete použít vaši prezdívku nebo prípadne vaše skutecné jméno, záleží jen na vás.

Kliknutím na odkaz „Glossary“ prejdete na seznam terminologie, ve kterém naleznete anglické termíny, jejich definice a stávající ceské preklady. Pomocí  „Suggest a Translation or Vote“ pak mužete poskytnout zpetnou vazbu.

V prípade dotazu, problému ci návrhu k dalším termínum prosím kontaktujte cestina@microsoft.com.

Comments (1)

  1. dzmuradam@seznam.cz says:

    Dobrý den mám program který semi nechce naistalovat díky tomu že jsem si pořídil novější windows 7 předtí m jsem mněl profesionali je to promně velké ochuzení a prosím Vás o radu jestli nato není pomocný program který mi muj program naistaluje do mého nového windowsu jeto hudební program magix music maker 12silver jeto promně velmi důležité děkuji

Skip to main content