Windows Live Fotogalerie nyní podporuje formát RAW


Další nástroje pro prohlížení fotek ve formátu RAW ve Windows 7 ci Windows Vista již nejsou potreba: bezplatný program Windows Live Fotogalerie 2011 nyní podporuje tento profesionální formát, stací si stáhnout Microsoft Camera Codec Pack, a fotky z více než 120 typu fotoaparátu (DSLR) si budete moci prohlížet ve Fotogalerii cí prímo v Pruzkumníku Windows.

Ale prohlížení není zdaleka vše, co aktualizovaná Fotogalerie z balícku Windows Live Essentials 2011 nabízí. Nyní mužete upravovat kopie RAW snímku (prevedených do JPEG ci JPEG XR), a využít všech užitecných funkcí Fotogalerie - odstranení "cervených ocí", retušování, odstranení šumu, ci další úpravy. A sestavíte-li si panoramatickou fotku ci foto-koláž z RAW souboru, výsledné obrázky budou ve vyšší kvalite než kdykoliv pred tím.

S novým balíckem kodeku vám Windows umožní prohlížet, organizovat a upravovat digitální fotky v široké palete formátu vcetne RAW, PNG, TIFF a mnoha dalších, at už jste je porídili svým mobilním telefonem, kompaktním ci profesionálním fotoaparátem.

Prohlédnete si krátké video (v anglictine).

Comments (0)

Skip to main content