Microsoft hardware


Mnozí lidé si myslí o spolecnosti Microsoft, že dává na trh jen operacní systém Microsoft Windows a sadu kancelárských programu Microsoft Office, ale Microsoft nabízí daleko více než tyto dva produkty.

V tuto dobu má Microsoft pres 250 produktu jak pro domácnosti, tak i pro firmy a spoustu dalších serverových a online rešení. Aby Microsoft ulehcil váš život a zpríjemnil vám zážitek z používání softwarových produktu, vyvíjí také vlastní hardwarová rešení, jako jsou web kamery, myši, klávesnice, herní zarízení a herní ovládace, z kterých jsme pro vás v tomto clánku vybrali pár zajímavých.

Arc Touch Mouse
Každý clovek, který hodne cestuje, potrebuje ke svému pocítaci lehkou myš, která je skladná a bezdrátová, práve proto Microsoft prišel s myší Art Touch Mouse, která má komfortní krivky, díky kterým jednoduše zapadne do vaší ruky.

Ovládání je velice jednoduché a rychlost reakcí prekvapí i Usama Bolta (nejrychlejšího bežce na planete). Díky ohebné konstrukci je myš velice skladná, a když myš ohnete do podoby v horním obrázku, automaticky ji zaktivujete.

Microsoft Sidewinder X4
Lidé, kterí si rádi zahrají pocítacové hry, urcite ocení klávesnici Microsoft Sidewinder X4, která vás poteší jak pohodlným ovládáním i pri dlouhodobém používání, mnoha volitelnými klávesami, tak i tichostí tlacítek.

Díky technologii anti-ghosting se vám už nestane, aby vám vaše postava v pocítacových hrách neudelala správný pohyb, když stisknete více kláves najednou.

Klávesnice také obsahuje klávesy na prepínání mezi profily ve hrách, podsvícenou klávesnicí a mnoho dalších funkcí, které ocení každý hrác.

Microsoft LifeCam Show NX-8000
Další zajímavá novinka je ultra prenosná webová kamera Microsoft LifeCam Show, s kterou mužete vést video hovory s kolegy ci vaší rodinou, at jste kdekoliv na svete.

Díky možnosti koupi dodatecných predních krytu kamery lze vaší kameru personalizovat podle vaší momentální nálady, zrovna máte.

Kameru lze jednoduše pripnout k vašemu monitoru a po ukoncení video hovoru odepnout, aby vám neprekážela na cestách.

Další zajímavé hardwarové produkty spolecnosti Microsoft si mužete prohlédnout na webu Microsoft Hardware

Comments (0)

Skip to main content