Finální verze prohlížeče Internet Explorer 9 ke stažení


Internet Explorer 9

Od 15. brezna 2011 je dostupná ke stažení finální verze prohlížece Internet Explorer 9 (IE9). Tato verze je urcena pro všechny uživatele systému Windows Vista a Windows 7. Doporucujeme prejít na tuto poslední verzi, která prináší mnoho novinek a vylepšení pro každodenní práci s internetem. Jedná se zejména o:

  • Hardwarove akcelerovanou grafiku, díky které budou dnešní a budoucí stránky využívat možnosti vašeho pocítace a tím poskytovat rychlejší a plynulejší odezvu.
  • Pripnuté weby v systému Windows 7, díky kterým mužete pristoupit na své oblíbené webové stránky jediným kliknutím na hlavní panel. Dále pak mužete na dve kliknutí myši získat prístup k nejcastejším úkolum nebo cásti vámi oblíbeného webu.
  • Oddelení konkrétní stránky prohlížece a její zarovnání v systému Windows 7 tak, abyste mohli porovnávat 2 stránky vedle sebe.
  • Nové bezpecnostní funkce, které vás ochrání pred útoky sociálního inženýrství a upozornní na nebezpecné programy pri jejich stahování.

Ukázky nejzajímavejších aplikací a webu najdete na stránce www.beautyoftheweb.com, kde mužete také stáhnout finální verzi prohlížece Internet Explorer 9.

Comments (0)

Skip to main content