Jak mít okno aplikace Media Center vždy navrchu


Windows Media Center Pomocí aplikace Windows Media Center mužete sledovat, nahrávat nebo pozastavit živé televizní vysílání, poslechnout si nekterou ze skladeb z hudební kolekce, prohlížet si rodinné fotografie nebo domácí videa, hrát hry, vypalovat disky CD a DVD a poslouchat internetové rádio nebo rádio FM. Pokud budete mít navíc kompatibilní dálkový ovladac, budete moci všechny tyto cinnosti provádet i z jiné cásti místnosti. Pocítac s aplikací Media Center mužete dokonce pripojit i k televizoru, aby si s vámi mohla zážitky vychutnat celá rodina.

Pri používání aplikace Windows Media Center jiste narazíte na situaci, kdybyste potrebovali mít okno této aplikace mít vždy nahore (napríklad pri soucasném sledování vašeho oblíbeného poradu a prohlížení internetu). Pro zapnutí této funkce spustte aplikaci Media Center a v sekci Úkoly kliknete na Nastavení . Vyberte Obecné , zvolte Spouštení a okno aplikace a zaškrtnete Vždy zobrazit navrchu okno aplikace Windows Media Center .

Vždy zobrazit navrchu okno aplikace Windows Media Center

Více informací o aplikaci Windows Media Center vcetne podrobných návodu

Comments (2)

  1. Milan says:

    ve verzi pro win 8 bohužel nefunguje – v menu není vůbec možnost mít vždy navrchu… vyřešil jsem aplikací Window On Top….

  2. ivan says:

    Ve Windows 8.1 lze vyřešit tento problém úpravou registru. Spusťte regedit a proveďte následující úpravu :
    [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionMedia CenterSettingsMCE.PerUserSettings] “enableAlwaysOnTop”=dword:00000001

Skip to main content