7 důvodů, proč ve firmě přejít na Windows 7 Professional


Windows 7 Pripravili jsme pro vás prehled sedmi hlavních duvodu, proc se ve firemním prostredí vyplatí prejít na nové pocítace ci notebooky s Windows 7 Professional.

7 duvodu pro prechod na Windows 7 Professional

  1. Návratnost investice za sedm mesícu a úspora 43 hodin casu každého pracovníka rocne.
  2. Nové uživatelské rozhraní umožnuje snadnou práci s otevrenými okny a rychleji spouštet a precházet mezi programy a dokumenty.
  3. I bez serveru mužete jednoduše sdílet soubory a tiskárny až mezi 10 pocítaci pomocí funkce Domácí skupina.
  4. Kompatibilita programu v systému Windows 7 Professional je vyrešena pomocí funkce Windows XP Mode.
  5. Vylepšený režim napájení zajistí delší výdrž notebooku na baterie a úsporu energie v prípade necinnosti pocítacu.
  6. Pokrocilý zpusob zálohování umožnuje pri ztráte notebooku nebo pri poruše rychlý návrat k normálnímu stavu.
  7. Nové bezpecnostní funkce Internet Exploreru ochrání vaši firmu pred útoky z internetu.

Návratnost do 7 mesícu
Nezávislá analytická spolecnost IDC nedávno zverejnila studii o vlivu nasazení operacního systému Windows 7 Professional v prostredí menších firem. Výsledky založené na reálných zkušenostech techto firem ukázaly, že se jim vrátí prostredky spojené s nasazením tohoto systému v prumeru už za 7 mesícu a jeden pracovní týden.

Windows 7 jsme vyvíjeli v úzké spolupráci s koncovými i firemními zákazníky a jejich vliv je videt jak ve výsledcích studie, tak i v pozitivním prijetí Windows 7 ze strany uživatelu. Zhruba po roce od uvedení na trh se operacní systém Windows 7 stal druhým nejpoužívanejším systémem v Ceské republice, ríká Lukáš Krovák, manažer divize Windows Client ve spolecnosti Microsoft.

Úspora 43 hodin rocne
Podle studie spolecnosti IDC stráví uživatel systému Windows 7 Professional neproduktivními cinnostmi o 43 hodin méne než uživatelé predchozích verzí Windows, predevším Windows XP. To predstavuje jeden pracovní týden na každého pracovníka.

O 25 tisíc více na rozvoj
Studie prokázala i zmínené financní úspory. Podle výpoctu IDC muže menší firma ušetrit na každém pocítaci s Windows 7 Professional díky kombinaci nižší záteže na strane IT odborníku a zvýšení efektivity uživatelu pocítacu až 25 tisíc korun rocne (1400 amerických dolaru).

Získejte pro své zamestnance školení na Windows 7 a Microsoft Office 2010 zdarma
Zkuste štestí v souteži, kterou jsme pro vás pripravili. Na stránkách www.windows.cz/smb stací jen vyplnit odpovedi na 10 otázek.

5 vybraných firem získá školení pro 5 svých zamestnancu na Windows 7 nebo Microsoft Office 2010.

Více informací o prechodu na nový systém Windows 7 Professional získáte od svého dodavatele IT nebo navštivte stránky www.microsoft­.cz/prodejci a vyberte si nekterého z partneru spolecnosti Microsoft.

Comments (0)

Skip to main content