Microsoft Touch Pack for Windows 7 je nyní volně ke stažení


Microsoft uvolnil volne ke stažení Touch Pack pro Windows 7, který byl dríve dostupný jen pro OEM partnery. Nyní máte možnost, pokud váš pocítac je vybaven dotykovou obrazovkou podporující nejméne dva dotyky, si na vlastní kuži vyzkoušet aplikace, které byly puvodne vytvoreny pro Microsoft Surface.

Touch Pack využívá nového systémového API, které výrazne zjednodušuje vývoj aplikací ovládaných doslova konecky vašich prstu.

Tento balík je tvoren sadou následujících aplikací:

Microsoft Surface Lagoon

Microsoft Surface Lagoon

Jedná se o uklidnující sporic obrazovky, který vám dává možnost smocit své prsty v chladné jezerní vode plné rybicek, které ale nemají moc rády cizí spolecnost. Musím zde pochválit verohodné grafické a fyzikální zpracování, které tento sporic posunují spíše na hranici simulátoru vodní hladiny.

Microsoft Blackboard
Tato hra je urcena vášnivým konstruktérum, kterí se nebojí vytvorit sebekrkolomnejší zarízení, jen aby dosáhli predepsaného cíle, což je obcas pekne nárocné.

Microsoft Surface Globe
Jedná se o klienta pro Bing Maps, který je optimalizovaný na ovládání pomocí multi-touch gest, které vám umožnují jednoduše približovat, oddalovat a otácet mapu.

Microsoft Surface Collage
Tem z vás, kterí již meli príležitost se seznámit s Microsoft Surface, bude tato aplikace velice povedomá. Surface Collage je aplikace na velice intuitivní procházení a aranžování fotek, která vám umožnuje jednoduše fotografie z vaší knihovny umístit na obrazovku a pomocí ruzných gest usporádat k vaší spokojenosti. Ve výsledku si mužete koláž umístit treba jako pozadí vaší pracovní plochy.

Microsoft Surface Collage

Microsoft Garden Pond
Další hra je situována do klidného japonského prostredí. Nabízí nekolik herních režimu i pro dva hráce a hlavním úkolem je pomocí vírení vody premístovat malé lodicky po vodní hladine. Není to však tak jednoduché, jak se muže zdát, nebot musíte klickovat mezi horícími svíckami a obcas vám lodicku popošoupne, kam nechcete, zlomyslná vážka.

Microsoft Rebound
Rebound se stal mou nejoblíbenejší hrou z toho balíku, nebot nabízí dostatecnou dávku akce a porazit pocítac na vyšší obtížnost je docela výzva. Cílem je pomocí 2 koulí, mezi kterými probíhá elektrický výboj, odrážet menší kulicku a dostat ji až do souperovy branky. Obcas se na hracím poli objeví i speciální bonusy, které hru dovedou príjemne zpestrit. Pozor, tato hra je návyková.

Microsoft Touch Pack nabízí sadu aplikací urcených spíše k odpocinku a pobavení, než k praktickému využití, ale berte jej jako ukázku, nechte se inspirovat a ukažte, jaké dotekové aplikace zvládnete naprogramovat vy.

David Gešvindr, MSP

Comments (1)

  1. Anonymous says:

    free

Skip to main content