Miniaplikace systému Windows 7 pro Windows Live Kalendář


Tato miniaplikace je urcena pro uživatele služby Windows Live Kalendár, kterí si prejí mít prehled o svých plánovaných aktivitách na ploše svého pocítace s Windows 7 nebo Windows Vista. Díky ní mužete mít na své ploše neustále prehled o svém kalendári, úkolech a aktivitách.

Miniaplikace je plne skinovatelná – obsahuje Aero skin, podle které se mení základní barva dle momentálního nastavení. Miniaplikaci si mužete stáhnout na webových stránkách projektu.

Jak získat link k vašemu kalendári, který chcete sdílet s ostatními?

Je to velice jednoduché. Nejprve prejdete na váš Windows Live Kalendár (http://calendar.live.com), kde si vlevo na stránce vyberete pomocí kliknutí kalendár, který si prejete sdílet s ostatními. Poté kliknete na „Upravit sdílení“.

Windows Live Kalendár

Jakmile kliknete na „Upravit sdílení“, rozbalí se vám možnosti na výber.

Nastavení sdílení kalendáre

1. Po zaškrtnutí „Sdílet tento kalendár“ pak vyberete „Odeslat prátelum odkaz, který umožní kalendár pouze zobrazit“.

2. Dále kliknete na ICS link „Import do jiné aplikace kalendáre“ a získáte tak (viz obrázek níže) vaše URL, které pošlete mailem lidem, se kterými umožníte videt váš kalendár, napr. v Office Outlook.

Import do jiné aplikace kalendáre

Velkou výhodou je, že prátelum a kamarádum umožníte videt váš Windows Live Kalendár ve svých aplikacích pro správu pošty, jako je napríklad Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail a další.

Takto si mužete zobrazit miniaplikaci kalendáre na vaši plochu pocítace a mít ho hned k dispozici:

Miniaplikace kalendáre

Comments (0)

Skip to main content