Windows 7 Ultimate: Windows v 35 jazycích snadno a rychle


Máte-li Windows 7 Ultimate, mužete libovolne prepínat rozhraní systému mezi 35 jazyky.

Jak na to?
imageNejprve je potreba doinstalovat pomocí služby Windows Update jazykové balícky, o které máte zájem. K dispozici je jazykový balícek pro anglictinu, arabštinu, bulharštinu, ceštinu, cínštinu (tradicní), cínštinu (zjednodušenou), dánštinu, estonštinu, finštinu, francouzštinu, hebrejštinu, holandštinu, chorvatštinu, italštinu, japonštinu, korejštinu, litevštinu, lotyštinu, madarštinu, nemcinu, norštinu, polštinu, portugalštinu (Brazílie), portugalštinu (Portugalsko), rectinu, rumunštinu, ruštinu, slovenštinu, slovinštinu, španelštinu, srbštinu (latinka), švédštinu, thajštinu, turectinu a ukrajinštinu.

 1. Kliknete na tlacítko Start, do vyhledávacího pole zadejte text Update a v seznamu výsledku kliknete na položku Windows Update.
   

 2. V levém podokne kliknete na odkaz Vyhledat aktualizace a potom chvíli pockejte, zatímco systém Windows vyhledává nejnovejší aktualizace pro váš pocítac.
   

 3. Pokud jsou nalezeny aktualizace, kliknete na možnost Volitelné aktualizace.
  Vyhledání volitelných aktualizací

 4. Vyberte požadované jazykové balícky a kliknete na tlacítko OK.

  Výber jazykových balícku

 5. Poté kliknete na tlacítko Instalovat aktualizace. Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo provedte potvrzení.

Jazyk rozhraní systému Windows 7 mužete zmenit pomocí tohoto postupu:

 1. Kliknete na tlacítko Start, na príkaz Ovládací panely, na položku Hodiny, jazyk a oblast a potom na položku Oblast a jazyk.
   

 2. Kliknete na kartu Klávesnice a jazyky.
   

 3. V nabídce Jazyk zobrazení vyberte ze seznamu požadovaný jazyk a pak kliknete na tlacítko OK.

Comments (0)

Skip to main content