Sunday Surprise The Spartacus, Ed Price


Merhaba Degerli TechNet Wiki ailesi

               Bu hafta Pazar sürprizimiz de size Sinemalarda gösterime yeni giren bir filimden bahsetmek istiyorum.  The Spartacus, Ed Price filmin basrolünde Ed Price bulunmakta kendisi yogun bir is temposu ile filmin hemen hemen her sahnesinde rol almaktadir. J Tabii ki bugün sizlere Ed Price’den bahsetmek istiyorum. Kendisi bulundugumuz TechNet Wiki’nin patronu diyebiliriz. Yazdigi makaleler ve blog yazilariyla dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi basariyor. Bazen Ed anlam veremiyorum. Bu kadar büyük bir portali bikmadan usanmadan yönetebilmesi ve her zaman ayni heyecani koruyabilmesi bana gerçekten çok ilginç geliyor. Bazen onun yaptigi isleri düsünürken bile yoruldugumu hissediyorum. Bazense onun bir insan degil de bir robot oldugunu düsündügüm zamanlar bile var. J

 

 

Önceden dedigimiz gibi Ed Price TechNet Wiki’nin patronu Bir MSFT bir Microsoft çalisani bu kadar is yogunlugunun arasinda bir çok ise kendisi istirak etmekte bunlardan biri blog yazilari düzenlemesi ve ciddi bir okuyucu kitlesine hitap etmesi harika bir durum.

Ed Price Profil

Ed Price TechNet Wiki Ninjas Tüm Blog Posts

Zaten TechNet Wiki üzerinde gezinmeye basladiginiz ilk anlardan itibaren Ed her zaman karsinizda olacaktir. Ona ulasmak ve onunla tanismak çok kolay yaptigi isi cani gönülden yaptigi ve TechNet Wiki’ yi bizlere sevdirdigi için kendisini cani gönülden tebrik ediyorum. Ed Price beni anlamayacagini düsünerek çaktirmayin duymasin J asagida Ingilizcesini paylasiyorum.

Ed Congratulations and I wish you success every time.

 

Comments (15)

 1. Ha! Thanks Hasan, Alicans, and Davut!

 2. Recep YUKSEL says:

  Mehmet hocam eline sağlık çok güzel olmuş. Gerçekten benimde anlam veremediğim şekilde çok çalışkan ve başaılı birisi Ed Price. Başarılarının devamını dilerim. Kendisini tanıdığım ve aynı ekip’te yer alabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

 3. 10 numbers has been an article of 5 stars. Thanks Mehmet:))

 4. Davut EREN says:

  I agree with you Gokan this post deserves more than 5 stars 😉

 5. Mehmet, you called me a robot! I’ve also been accused of being a clone (like Jango Fett) and Santa Claus. =^)

 6. Actually this post deserves more then 5 star !

 7. Muhhaaha! Great Mehmet! Thanks!

 8. Maybe other people on th Wiki should get their image.. like on the film “300 SPARTA” 🙂

 9. Davut EREN says:

  it’s perfect. as you say Mehmet, Ed is perfect man. Thank you Mehmet and Congrats Ed 🙂

 10. Ha! I will defeat you!

  Thanks, Mehmet!

 11. waww its fantastic awesome, congrulate you Ed, You are really perfect , and Mehmet it was brillant idea cos Ed is most powerfull gladiator in the arena :)) i gave you 10 stars

 12. Güzel çalışma için teşekkerler Mehmet. Ed çok başarılı biri.

 13. Cool 🙂 Congratulations Ed. given 5+ stars. Thanks Mehmet.

Skip to main content