Yeni Top 10 listesi ve WikiNinjas TV! ve artik TAT sadece TAT değil!


Top 10

Yeni arkadaslar gerçekten süper bir is basardilar, haftalik TOP 10 listesine giren Hasan ve Recep’e buradan sükranlarimi arz ederim. Eskiler nerede bakim? Bir dahaki hafta insallah daha fazla TAT ismini görmek isterim bu listede…

 

 

WikiNinjas TV

Yakin zamanda WikiNinjas TV çikacaktir. Kendine güvenen ve teknik videolar hazirlayan veya kösede bulunduran arkadaslar benimle irtibata geçebilir mi? Sizinle güzel bir Project’e daha adim atmak isterim.

Daha fazla detay için lütfen Ingilizce olan bu postumu okuyun: http://blogs.technet.com/b/wikininjas/archive/2014/01/19/technet-wikininjas-guide-to-microsoft-integration-services-biztalk-and-wikininjas-tv-group-last-call.aspx

 

WikiNinjas TR to Curah!

 

Bir ay önce harika bir is çikararak 100 tane yeni Curah! yaratmistik. Buradan yeniden Mehmet, Yavuz ve Davut kardeslerime tesekkür ederim, çünkü ONLAR bu projenin miralariydi. Aramiza yeni arkadaslar katildi ve gecen bizimle çalisamayan arkadaslar vardi, simdi Curah! Için çalismak isteyen var mi? Bana dönüs yapabilirisiniz?

Bu tip projeler direkt Microsoft ile baglantilidir ve sizin sadece arti puan verecektir. Anlayan anlar 😉

 

TAT artik sadece TAT degil

Bugünkü sizden son ricam, artik blogumuz üzerinden sadece kendimiz ile ilgile konular yazmayalim. Dünya ve Wiki sadece bizden ibaret degil J

Baska arkadaslar, Baska kisimlar, baska yarlar ve baska diyarlar J

En kotu ihtimal HIC BIR SEY YAZAMIYOSANIZ, teknik bir makale yazarsiniz…

 

Gokan Ozcifci

Comments (7)

 1. Recep YUKSEL says:

  🙂 Çok güzel olmuş, ekibe faydalı olabildikse ne mutlu bize.

 2. I won that week, but Recep was getting up there! =^) Thanks, everyone!

 3. Gökhan biz bu yola seninle beraber çıktık. TAT ekibi ile beraber bu yolda çok güzel işler çıkardık. TAT projesinde olduğu gibi bu projede de yanındayım..

 4. Bu kaliteli ekibin daha çok şey yapacağına inanıyorum.Bu amaçlada her zaman burda bende varım.Siz değerli arkadaşlarımla elimden geldiği kadar ve bilgim yettiği kadar destek olmaya hazırım.

 5. Davut EREN says:

  ellerine saglik Gokan. Ben seninle herseye varim. sen harika bir ekip liderisin bence. thank you very much Gokan. i can do everything with you. i think, you are perfect equip leader.

 6. Gokan biliyorsun ki senin yaptığın her porjenin arkasındayım sonuna kadar da elimden geleni yapmaya hazırım. Tekrar ellerine sağlık kardeşim. Biz Türkler olarak gerçekten çok büyük bir ekibiz. Çok büyük projelere imza atmaya devam edeceğiz.

 7. Anonymous says:

  Ellerine sağlık Gökan. Her zaman yanındayız.

Skip to main content