Lync 2010 launch materjalid


Nii, nüüd on 17. novembri kolmapäeva õhtuse seisuga Lync 2010 ilusasti välja hõigatud. Nagu ka eelmise reliisi Office Communications Server 2007 R2 juures, toimus Lync 2010 väljakuulutamine virtuaalselt, täpselt nagu sellisele tootele kohane on. Kui on soovi tagantjärgi vaadata launchil räägitud jutte ja mõtteid, siis võib seda teha Microsoft Lync Launch kodulehel. Kolmapäeva õhtust saadik on väljas ka 180 päevane trial versioon, mis on huvitaval kombel saadaval nii 64-bit (production version), kui ka 32-bit versioon, mis on siis ainult proovimiseks (sarnane Exchange 2007 juures pakutuga). Microsoft Lync Server 2010 Trial sisaldab nii Standard kui Enterprise versiooni. Saadaval on ka Microsoft Lync Server 2010 Group Chat server.

Kliendi poolt on saadaval nii 64-bit kui 32-bit Microsoft Lync 2010 Trial, mis muuhulgas kaotab vajaduse omada konverentskõnede jaoks Live Meetingut, sest see on juba integreeritud klienti sisse. Kui online-konverentskõne sisaldab kasutajaid, kellel pole Lync klienti, siis võivad nad kasutada veebipõhist vaatamist, mis on teatud piirangutega, või installeerida Microsoft Lync 2010 Attendee (kas admin-install või kasutaja-install variandi).

Lähemat infot Lync Server 2010 kohta, saab ka Technetist, kus eraldi jaotus selleks tehtud.

Lõpetuseks veel niipalju, et neljapäeval 25. novembril toimub Tallinnas Radisson hotellis II korruse Hansa konverentsisaalis Lync Server 2010 esmaesitlus, kus erinevad inimesed räägivad ka lähemalt sellest uuest suurepärasest tootest. Lõpus tund aega ka meelelahutuslik osa Smile. Kes pole veel registreerinud, saab seda teha ka Eneta kaudu, vt lähemalt http://www.eneta.ee/sundmused/Lehed/lync-server-2010-esmaesitlus.aspx

Comments (0)

Skip to main content