Setkání Windows User Group – srpen 2018


V srpnu se můžete těšit na dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2017 a vNext, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru a Power BI. Na své si přijdou i vývojáři používající další technologie.

Brno - GIT skrz naskrz
2. srpna 2018 - Martin Havel
Microsoft pokračuje v integraci GITu do svých nástrojů. Podíváme se, jak GIT pracuje a co všechno nabízí. Bude dost času, tak to probereme od základů až po pokročilejší postupy.

Praha - React a Redux
2. srpna 2018 - Pavel Kříž
Renderování UI pomocí knihovny React a management globálního stavu single page aplikací pomocí knihovny Redux. Předvedeme nové možnosti JavaScriptu, funkcionální styl psaní aplikací, revoluční řešení psaní stylů pomocí CSS in JS a testování aplikací v Reactu.

Brno - SQL Server Bootcamp 2018
15. srpna 2018 - Odborníci na SQL Server a Power BI
Zajímá vás, jak SQL Server využít naplno a jak jeho méně známé funkce můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Obsah konference je naplněn expertními přednáškami od nejlepších expertů, které česká kotlina na tato témata nabízí.

Praha - Entity Framework Core 2.1
21. srpna 2018 - Jiří Činčura
Současně s novou verzí .NET Core 2.1 byla uvolněna i nová verze EF Core 2.1. Co je tedy nového? Proč všichni o této verzi mluví a my nebudeme výjimkou? Dá se již reálně použít nebo jsou ještě oblasti, které pokulhávají?

- Petr Vlk (MVP, KPCS CZ, WUG)

Skip to main content