Setkání Windows User Group – květen 2018


S nástupem jarně letního počasí nastupuje i pylová sezóna. Spojte příjemné s užitečným a podívejte se, jaká témata vás čekají v našich přednáškových místnostech. Případně z klidu domova s námi sledujte přenos z keynote konference Build 2018.

Zlín - Internet věcí: IoT projekt od A do Z
10. května 2018 - Štěpán Bechynský a Martin Hubáček
Abyste si postavili a ovládali vlastní prvky internetu věci, nemusíte umět pájet a být programátorem do morku kostí. Od teorie IoT až po praktické ukázky na BigClown a Azure IoT Hub.

Praha - Reportovací platforma společnosti Microsoft
17. května 2018 - Jiří Neoral
Projdeme všechny nástroje a služby, které Microsoft nabízí pro možnost reportování a tvorby těchto reportů jak online, tak pro lokální prostředí. Jinými slovy se tedy budeme zabývat službami Reporting Services, Power BI a Excel.

Praha - Microsoft 365
24. května 2018 - Petr Vlk
Služby Office 365 jen s novým názvem? Nikoliv. Podíváme se na kombinaci Office 365, Windows 10 a Enterprise Mobility+Security pro malé i velké společnosti z hlediska produktivity i bezpečnosti. Otřeme se i o "populární" GDPR a další otázky, které dnes trápí moderní IT.

Ostrava - IF-Less Programming
24. května 2018 - Jiří Pokorný
Návrhové vzory prakticky, aneb šetříme s podmínkami, kde to jenom jde. Vysvětlíme si, jak jimi negativně ovlivňujeme složitost kódu i případnou chybovost.

- Petr Vlk (MVP, KPCS CZ, WUG)

Skip to main content