Setkání Windows User Group – březen 2018


V tomto měsíci jsme publikovali aktualizované zajímavé statistiky z posledního roku i celé naší historie. Celou statistiku najdete na Power BI přehledu našeho sdružení. Namátkou vybíráme ta nejzajímavější čísla:

  • Doposud jsme uspořádali přes 832 akcí a další plánujeme.
  • Celkově existovalo na 16 poboček po celé České republice.
  • Nejaktivnější pobočka je Praha následována Brnem.
  • Zaznamenali jsme 115 000 stažení našich záznamů a 13 000 online přehrání.
  • Naše přednášky navštívilo více než 28 000 návštěvníků.
  • K nejaktivnějším přednášejícím patří David Gešvindr, Ondřej Ševeček a Štěpán Bechynský.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na těchto číslech podíleli, podílejí a podílet budou. Organizátorům, kteří akce připravují. Přednášejícím, kteří se rádi dělí o své zkušenosti a znalosti. A také návštěvníkům, které na akcích potkáváme a kteří věnují čas svému rozvoji.

Praha - DevOps (nejen) pro mobilní aplikace
8. března 2018 - Radek Voltr
Visual Studio Team Service pro nasazení DevOps. Probereme použití nejen pro mobilní aplikace, ale i pro další typy aplikací a řízení práce. Jak na správu uživatelů, práce, zdrojových kódu, jeho sestavení i vydání.

Zlín - Nugety, Chocolatey a jiné cukrovinky
22. března 2018 - Jiří Pokorný
Používáte Nugety z Visual Studia? Co když vytváříte větší aplikaci, vytváříte vlastní nugety a chcete je sami publikovat nebo konzumovat? Na Linuxu je běžné, že instalujeme software z terminálu. Máme podobnou možnost na Windows? V jakém je stavu? Co všechno umí a neumí, jaké jsou možnosti? Na co si dát pozor? Na všechny tyto otázky se pokusíme odpovědět zábavnou formou. Připravte se na vystřízlivění ze sladkého opojení.

- Petr Vlk (MVP, KPCS CZ, WUG)

Skip to main content