Pozvánka na technologické semináře


Stále rychlejším tempem se vyvíjí nejen svět, ale i technologie a online služby, které ve firmách používáme. Udržet si přehled o jednotlivých novinkách, verzích, nástrojích a možnostech, které přinášejí směrem k IT i uživatelům, se pro některé stává složitou úlohou.

Chceme se s vámi podělit o přehled toho nejzajímavějšího na sérii online webinářů a praktických seminářů. Prezentujícími budou specialisté ze společnosti KPCS CZ a těšit se můžete na témata okolo Office 365, Azure, Windows 10, SCCM, ATA, EM+S, GDPR, ITSM a mnohá další.

Všechny uvedené akce jsou otevřeny všem zájemcům a to zcela zdarma. Pro připojení k webináři postačuje webový prohlížeč, nebo lépe klient Skype for Business Online. Kapacita praktických seminářů je ovšem omezena místností a tak vás prosíme o registraci na termín, který byste rádi navštívili. Registrace budou potvrzovány v dávkách e-mailem. Těšíme se na vás!

Extrémní sdílení / Inteligentní spolupráce

Možnost spolupráce a jednoduchého sdílení souborů, prezentací a celkově potřebných dat je dnes nutností pro každou větší společnosti. Jak našim uživatelům zřídit bezpečnou možnost sdílet svoje data mimo organizaci a odprostit se od prostého posílání příloh e-mailem si představíme na tomto webináři.

Microsoft 365: Jak se mění a kam posouvají online služby

Přehled nových služeb dostupných v rámci balíčků Microsoft 365 pro malé i velké společnosti. Společně se změnami, na které IT bude muset připravit sebe a koncové uživatele. Ideálně předem.

Microsoft 365: Novinky a a budoucnost online služeb

Microsoft do Office 365 investuje nemalé prostředky. Obecně tyto služby zanamenávají desítky a stovky změn ročně. Přibývají do nich nové služby pro koncové uživatele. O kterých stojí za to vědět, a především jak si udržet přehled ze strany IT, si povíme a ukážeme. Ať už jsou to plány pro malé společnosti nebo velké korporace.

Azure Site Recovery v hybridních prostředích

Zálohovat. Zálohovat. Zálohovat. Základ trvale udržitelné infrastruktury a aplikací. Představíme si principy vysoké dostupnosti záloh i možnosti Disaster Recovery v Azure, které vám umožní jednoduše přepnout živý provoz mezi lokálními či online prostředími.

Advanced Threat Analytics: Behaviorální anlýza provozu Active Directory

Bezpečnost identity je hodně skloňovanou problematikou. Jak ji ochránit v lokálním prostředí Active Directory, detekovat útoky na AD a zkrátit dobu, po kterou útočník může v síti nepozorovaně krást cenné informace z měsíců na jednotky minut.

Site Recovery nejen v hybridních prostředích

Jak nasadit zálohování konkrétních serverů, celého datového centra či aplikací, jejich replikaci mezi lokálními DC či prostředím Azure v praktických ukázkách. Zálohování, monitoring, obnova.

Nasazení Windows 10: Migrace dat a správa aktualizací

Ačkoliv se to nezdá, konec podpory operačních systémů Windows 7 a Windows 8.1 se rychle blíží. Představíme si proto scénáře jednoduchého upgrade na Windows 10. Stejně tak i následnné principy správy tohoto systému ve firemním prostředí.

Nasazení Shielded VMs v Microsoft Hyper-V 2016

Hyper-V 2016 přineslo zajímavé novinky i z pohledu bezpečnosti. Jak provozovat bezpečně virtuální stroje, do kterých se poskytovatel či správce virtualizační vrstvy nepodívá, to je dnešním tématem.

Správa zařízení pomocí SCCM a Microsoft Intune: Od systému až po konfiguraci aplikací

Spravovat koncová zařízení po celý jejich životní cyklus je leckdy těžkým úkolem. Jak instalovat nové počítače v řádu minut v jasně definovaném standardu, řídit jejich konfiguraci, pravidelné aktualizace, nasadit centrálně potřebné aplikace pro počítače s Windows, macOS i mobilní zařízení Android, iOS a Windows Mobile. To je úloha nástrojů System Center Configuration Manager a služby Microsoft Intune.

ITSM jako pomoc, nikoliv brzda

Nasazení ITSM procesů, nástrojů a metodik leckdy bývá firmě na obtíž. Zpomalí její efektivitu a možnost pružně v IT reagovat na nové požadavky. Jak ITSM uchopit tak, aby dokázalo pomoci, ale ne uškodit.

ATOM - Výchozí bod pro řízení IT

Loď má také jeden kapitánský můstek. A proto i vaše IT by mělo mít jeden nástroj, který dokáže integrovat všechny konzole, reporty i přehledy a dokáže navést vaše IT do těch správných vod.

Efektivní řízení a dohled IT služeb (ITSM/ATOM)

Prakticky se podíváme na modelové příklady ITSM procesů a jejich implementace. Zaměříme se na možnosti dohledu IT služeb po stránce kvality směrem k uživatelům i technologiím.

- Petr Vlk (KPCS CZ, WUG)

Comments (0)

Skip to main content