Setkání Windows User Group – květen 2017


Konference Build přinesla nemálo novinek pro vývoj na platformě Windows, ale i pro ostatní, především mobilní platformy. Od pokračování v trendu virtuální reality, přes změny v GUI Windows, po zcela nové specifikace jazyků. Které novinky vás nejvíce zaujaly a chtěly byste o nich slyšet více? Podělte se v diskusi pod článkem.

V následujících týdnech budeme postupně zveřejňovat také záznamy z konference Global Azure Bootcamp 2017, která se konala v Brně. Jednotlivé záznamy se objeví na našich stránkách a zveřejněny jsou již také některé prezentace.

Omlouváme se také, že tento přehled akcí nevyšel, jak bývá zvykem, ihned na začátku měsíce. Pokud vás zajímají akce konkrétní pobočky, můžete si na našem webu nastavit po registraci odběr novinek pro konkrétní pobočku či témata.

Ostrava: CQRS/EventSourcing, Kafka, Bobril/Virtual-DOM a další technologie pro vývoj webových aplikací
23. května 2017, Josef Bačkovský, Luboš Karásek
Vývoj cloudových single-page aplikací prakticky od samotných vývojářů. Zaměříme se na výběr vhodných technologií a jejich popis. Povíme Vám, jak distribuujeme data v Cloudu, jak skládáme frontend a jakým API je to celé spojené.

Praha: Visual Studio debugging tipy a triky
30. května 2017, Jiří Pokorný
Visual Studio je komplexním nástrojem. Jak si usnadnit vývoj kódu a používat jej správně? V tom pomohou témata management breakpointů, custom debug view, instalace a použití remote debuggeru, diagnostika loadovaných assemblies, současný debugging vícero procesů, debugging startování windows service.

– Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content