15. ročník největší konference pro IT profesionály – TechEd-DevCon 2017


Zveme všechny vývojáře, ITpros, databázisty, adminy, SW architekty a IT specialisty na jubilejní 15. ročník konference TechEd-DevCon!

KDY: 15. – 18. května 2017

KDE: Multikino Premiere Cinemas, VIVO! Hostivař, (dříve OC Park Hostivař), Švehlova 1391/32, Praha 10 - Hostivař.

SÁLY: 4 + 1

 • ShowIT Hall - pro IT administrátory
 • DevCon Hall - pro vývojáře
 • Geek Hall - nabízející opravdové technické lahůdky pro geeky
 • BigData Hall - s přednáškami především z oblastí SQL Serveru a BI
 • InterFest Hall - pouze v úterý 16.5. 2017 s přednáškami pouze v anglickém jazyce

PŘEDNÁŠKY: > 80 (přehled zde)

SPEAKEŘI: 49 (list přednášejících zde)

Program konference bude bohatý, nabídne 4 dny naplněné zajímavými přednáškami, které budou probíhat zároveň ve čtyřech tematicky zaměřených sálech a v úterý 16.5. v pěti. Mezi přednášejícími figurují známá jména jako Altair Valášek, Ondřej Ševeček, William Ischanoe, David Gešvindr, Petr Košec, Vladimír Mužný, Robert Haken, Tomáš Jecha, Miloslav Peterka, Ondřej Výšek a mnoho dalších.

Ze zahraničních spekaerů v průběhu konference vystoupí:

 • Yuyan Zhang, Principal Program Manager @ Skype s přednáškou Business Intelligence Analytics – A Demo of Real Case Usage with Microsoft Power BI and Visual Studio Team Services Analytics Service.
 • Laurent Ellerbach, který v regionu střední a východní Evropy vede týmy „technických evangelistů“ a marketingu společnosti Microsoft. Ve své přednášce „Bot. You said bot? let build bot then!“ vysvětlí co je a co není bot, jak postavit robota pomocí Microsoft Bot Framework, jak zvládnout rozpoznání řeči s využitím služeb jako LUIS.ai.
 • Ivan Donev – pracuje jako Data Platform Premier Field Engineer v Microsoftu. Má více než 10 let zkušeností s prostředím SQL Serveru. Je pravidelným řečníkem na mezinárodních konferencích, charakterizuje se jako vášnivý databázový geek, blogger a SQL Server nadšenec. Jeho přednáška „Securing critical data on premise and in the cloud with SQL Server 2016 AlwaysEncrypted“ se podívá pod sukně funkce SQL Server 2016 AlwaysEncrypted.
 • Kenneth M. Nielsen - pracuje ve společnosti Microsoft jako data Platform Solution Architect se zaměřením na datové služby na Azure. Ve své přednášce „Azure Data Lake Store“ se zaměří především na nové funkce na Azure, které umožní téměř každému zpracování velkých objemů dat.
 • Regis Baccaro pracuje s databázemi a BI od roku 1999. Specializuje se na mentoring, ladění výkonu a škálovatelnou architekturou datawarehouses a bi-řešení. V přednášce „Azure Data Factory vs SSIS, the Ins and Outs“ představí Azure dat Factory jako způsob, jak řídit shromažďování, pohyb a transformaci strukturovaných a polostrukturovaných dat dohromady.
 • Catalin Gheorghiu je solution architekt, který se v současné době zaměřuje především na IoT, průmyslová mobilní a cloudová řešení. V přednášce „IoT Circus – Device taming (what has Microsoft to offer in the IoT hardware space)“ posluchače provede možnostmi zařízení pro internet věcí od Microsoftu, předvede dema, reálná zařízení a ukáže, jakým způsobem je možné je ovládat.

POZPOR AKCE! Získejte vstup na TechEd-DevCon 2017 ZDARMA! Zjistit více »

Těšíme se na viděnou 15. května na TechEdu!

Comments (0)

Skip to main content