Planner: Organizujte práci v týmu jednoduše


Snažili jste se někdy udržet přehled o zadaných úkolech a sledovat stav vašeho projektu? Není to leckdy jednoduché, pokud nemáte k ruce vhodný nástroj. Pro všechny, kteří nechtějí vládnout silou manažerskou v Microsoft Project, ale potřebují řídit práci svého týmu, přináší společnost Microsoft do služeb Office 365 nový nástroj Planner.

Projektovým manažerem se tak může stát opravdu každý. Stejně tak projektem jakákoliv aktivita, která musí být doručena v daném čase, kvalitě a ideálně i financích. Ať je to spuštění nového webu, příprava marketingových materiálů nebo implementace SCCM. Planner je jednoduchá nadstavba nad Office 365 Groups, kterým přidává možnost organizovat a udržovat přehled o aktuálních úkolech.

Planner umožňuje:

  • Jednoduché zadávání a třídění úkolů do skupin
  • Přidání poznámek, dokumentů a kontrolních seznamů k úkolu
  • Sledování stavu plnění úkolů napříč projektem či skupinou
  • Sledování stavu mých úkolů

Více již v ukázkovém videu.

Planner naleznete na adrese https://tasks.office.com/, pokud jste vlastníkem potřebného firemního plánu Office 365 a správce vaší organizace jej povolil.

Chcete využít služeb Office 365 na maximum a zajímáte se, jak mohou pomoci dosáhnout vyšší produktivity nejen v oblasti e-mailové komunikace? Ozvěte se nám, představíme všechny zajímavé novinky v praktických demo ukázkách vám, managementu, či přímo vašim zaměstnancům.

- Petr Vlk (KPCS CZ, WUG)

Comments (0)

Skip to main content