MyAnalytics: Kolik času trávíte prací?


Není snad nikdo, kdo by si nevážil svého času. Ale jste si skutečně jistí, jak a především zda efektivně, trávíte svůj čas pracovní? Služba MyAnalytics v rámci Office 365 nabízí přehledné statistiky, kolik času trávíte na schůzkách, s elektronickou poštou, či prací přesčas.

Statistika nuda je, má však cenné údaje. Zpívá se v písni a je tomu tak. Pokud službě MyAnalytics povolíte sbírat data o vašem pracovním čase, můžete si jednoduše nastavit svoje cíle. Například netrávit na schůzkách více než 10 % pracovní doby. Neležet více než 1 hodinu denně v doručené poště.

Kromě toho vám MyAnalytics ovšem nabídne informace, jaká je vaše průměrná reakční doba na došlý e-mail celkově, či konkrétnímu kolegovi. A jakou reakční dobu můžete očekávat od něj. Kolik hodin jste strávili se svým nadřízeným v posledním týdnu. Pracovně samozřejmě, pokud tento text dáváte přečíst i své asistentce. V blízké době se můžete také těšit na přehledy statistik za celou vaši společnost.

Statistiky MyAnalytics najdete v portálu Delve v Office 365, pokud vaše organizace vlastní plán Enterprise E5 či MyAnalytics má dokoupenu jako doplňkovou službu a správce organizace ji pro vás povolil. Služba samozřejmě respektuje vaše soukromí a sběr informací musíte jako uživatel explicitně povolit.

V průběhu roku se můžete těšit v Office 365 na nemálo zajímavých novinek. Nechcete ztratit přehled? Chcete být informování o těch nejzajímavějších? Sledujte TechNet Blog.

- Petr Vlk (KPCS CZ, WUG)

Skip to main content