Windows 10 Upgrade v CSP


Zákazníci, kteří si pořídili od CSP partnera licence Windows 10 Enterprise E3 či E5 nebo celý balíček produktů Secure Productive Enterprise E3 či E5, mohou nyní provést upgrade jejich počítačů s Windows 7 a Windows 8.1 na Windows 10 zdarma bez nutnosti pořízení dodatečných upgrade licencí.

Zkratka CSP znamená Cloud Solution Provider a skrývá se pod ní možnost nakoupit předplatné licencí online služeb společnosti Microsoft přímo od jejího technologického a certifikovaného partnera. Odpadá tak nutnost zkoumat často "komplexní" podmínky klasických licenčních programů. Výhodou tohoto programu je také jeho větší flexibilita a možnost nabídky přidané hodnoty ze strany partnerů.

Před touto změnou se nárok na Enterprise licenci Windows 10 týkal pouze povýšení současné verze Windows 10 z jiné její nižší edice. Nově se ovšem týká i počítačů se staršími operačními systémy, které je možné technologicky povýšit na Windows 10 Enterprise.

Tento nový benefit je přístupný z administračního portálu služeb Office 365, kde je k dispozici odkaz na stažení potřebných souborů pro provedení upgrade. Odkaz by měl být do následujících 48 hodin dostupný všem, kteří na tento benefit mají nárok.

New Windows 10 Upgrade benefits can be accessed by tenant admins in the Office 365 Admin center

- Petr Vlk (KPCS CZ, WUG)

Comments (0)

Skip to main content