Setkání Windows User Group – leden 2017


V novém roce začínáme tipy pro vývojáře a podíváme se na aktuální bezpečnostní hrozby, které ohrožují firemní data a naše uživatele. V nejbližších týdnech se můžete také těšit na konference G2B TechEd v Brně a HyperCon 2.0 v Praze, které nabízejí mnoho technického obsahu v podání nejlepších českých specialistů, které můžete vídat i na našich akcích.

Praha: Aktuální bezpečnostní hrozby a produkty ESET
12. ledna 2017, Petr Šnajdr
Přijďte si poslechnout přednášku o aktuálních bezpečnostních hrozbách a jak produkty společnosti ESET pomáhají se jim bránit. Představíme si produkty jako Secure Authentication, Remote Administrator, Mail Security for Exchange.

Brno: Visual Studio debugging tipy a triky
12. ledna 2017, Jiří Pokorný
Praktické tipy a triky, které využijte při každodenním debugování vašich aplikací ve Visual Studiu.

Zlín: IF-less programming
19. ledna 2017, Jiří Pokorný
Vývojáři se často soustřeďují na rozvoj svých pokročilých znalostí. Ale často zapomínají na základy. Přednáška se zaměřuje na psaní kódu bez If podmínek a jak tyto podmínky zvyšují možnost výskytu chyb v kódu aplikace.

Hradec Králové: Exchange Server 2016
19. ledna 2017, Miroslav Knotek
Hlavní novinky Exchange Serveru 2016 přehledně, o předpokladech a požadavcích pro nasazení i o migračních cestách ze starších verzí. Migrační postup projdeme detailně a upozorníme na všechna jeho potenciálně riziková místa. Součástí přednášky budou i praktické ukázky již přímo na platformě Exchange Server 2016, Outlook 2016 a Outlook Web App.

– Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content