Setkání Windows User Group – listopad 2016


Dnes to vezmeme od základů. Základů správy GPO i programování async a await. Přijdou si na své i praktičtěji zaměření, kteří mohou v Brně navštívit opět náš Hands on Lab. A pokud jste nestihli navštívit konferenci WUG Days 2016, záznamy i prezentace z jednotlivých přednášek jsou online na našich stránkách. Pro dlouhé zimní večery tedy doporučujeme http://www.wug.cz/zaznamy.

Praha: Group Policy od A do Z
9. listopadu 2016, Lukáš Brázda
GPO jsou skvělou technologií, která šetří čas a starosti hlavně administrátorům počítačových sítí. Dokáží ovlivňovat nastavení počítačů nebo uživatelů, spouštějí skripty, instalují software a mnoho dalšího. Jak ale GPO fungují? Kde jsou uloženy? Jak a kdy se zpracovávají? Kde hledat důvody, proč se neaplikují správně? Na této přednášce se dozvíte všechny podstatné informace, které ke správě GPO potřebujete znát.

Brno: Tasky a await pěkně od základu a jednoduše
15. listopadu 2016, Jiří Činčura
Kolem Tasku, TPL, async a await, IO operací, ... jsem už jako přednášející povídal hodně věcí, ale stále vidím, že se opakují stejné chyby - Chyby, které pramení z míchání pojmů a nedodržovaní základních principů. Potom veškeré použití vede ke zneužití a lepení oprav na opravy, místo "vyztužení" základu. Takže to vezmeme pěkně od základu, žádné fajnové věcičky. Něco na čem se dá stavět a dává solidní vědomosti.

Brno: HoL C# Randori Coding Dojo
29. listopadu 2016, Jiří Pokorný
Jeden ze způsobů, jak se něco naučit je pozorovat někoho jiného. Na toto nejsme při práci u jednoho počítače zvyklí (s výjimkou párového programování). Pojďme si vyzkoušet, jak programují jiní na malém cvičení.

– Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content