Setkání Windows User Group – říjen 2016


Tento měsíc jsme v rámci našich akcí připravili něco skutečně neskutečného. Konferenci WUG Days 2016. Dvoudenní konference zaměřená na technologie a novinky ve světě IT profesionálů, vývojářů. Konference se uskuteční 8. a 9. října v Brně. Rezervujte si poslední volná místa ještě dnes. Čeká vás přes 40 ryze odborných a praktických přednášek v provedení českých MVP specialistů.

Praha: Tasky a await pěkně od základu a jednoduše
4. října 2016, Jiří Činčura
Chyby, které pramení z míchání pojmů a nedodržovaní základních principů. Potom veškeré použití vede ke zneužití a lepení oprav na opravy, místo "vyztužení" základu. Takže to vezmeme pěkně od základu, žádné fajnové věcičky. Něco na čem se dá stavět a dává solidní vědomosti.

Zlín: UX Design aneb jak tvořit pro lidi
18. října 2016, Pavel Čech
Obrovský rozvoj multimediálních technologií a relativně snadný vývoj online aplikací způsobuje, že o čas a zájem potenciálních zákazníků se svádí nelítostný boj. Aplikace, která nezaujme nebo v horším případě uživatele rozladí, nemá v dnešní konkurenci moc šancí. User Experience Design již není jen třešničkou na dortu, ale naprostým základem dobrého vývoje.

Praha: SQL Server Extended Events
19. října 2016, David Hlaváček
Ať už jste vývojář, který potřebuje detailně analyzovat chování a výkon dotazu nebo administrátor, hledající informace o provozu a výkonu SQL Serveru, každý v Extended Events nalezne své.

– Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content