Pozvánky na akce


IoT v praxi, aneb od blikající LEDky k raketoplánu - workshop
21. 6. 2016 - Hradec Králové

Víte co je IoT? Umíte rozblikat diodu a přečíst teplotu DHT senzoru? Pokud ano a chcete posunout své znalosti a dovednosti zase o kousek dál k prvnímu komerčnímu projektu, přijďte se podívat jak na to. Seznámíte se se serverovou stranou IoT, s vizualizací dat, device managementem a alternativními možnostmi sběru dat (mimo Internet) a to vše prošpikované postřehy z praxe.
Registrace zde.

 

DevCamp: Architektura cloudu
22. 6. 2016 – Praha/online

DevCamp je zaměřen na novinky z oblasti Microsoft Azure. Zaměřujeme se na představení produktu po technické stránce věci, neřešíme marketing.
Registrace zde a online přenos zde.

 

IT Camp: Hybrid Management and Services
29. 6. 2016 – Praha/online

V IT campu „Hybrid Management and Services“ pomůžeme implementátorům, administrátorů a projektovým manažerům pochopit, jak spravovat, chránit a automatizovat infrastrukturu a aplikace napříč celým hybridním prostředím – to vše účinně a efektivně. Zaměříme se převážně na dvě technologie – Azure Stack a Operations Management Suite (OMS).
Registrace zde a online přenos zde.

 

SQL Server Bootcamp 2016
15. – 16. 8. 2016 – Brno

Zajímá vás, jaké novinky přináší SQL Server 2016 a jak je můžete prakticky využít ve vlastních aplikacích? Připravili jsme pro vás dvoudenní bezplatnou vzdělávací konferenci určenou pro databázové vývojáře, administrátory i BI specialisty, kde se na prakticky orientovaných přednáškách předních českých odborníků na SQL Server seznámíte nejen s novinkami v SQL Serveru 2016, ale i s best-practices z různých oblastí SQL Serveru.
Registrace zde.

 

Mohlo by vás též zajímat:

Let's Talk SQL Server 2016 Security

- Irena

Comments (0)

Skip to main content