V Gopasu ušetříte na certifikačních zkouškách


gopas ban

Od 1. 3. 2016 změnil poskytovatel Microsoft certifikačních zkoušek, Pearson VUE, platební podmínky a došlo tak k navýšení ceny. Objednejte si zkoušky u Počítačové školy Gopas, a ta vám garantuje u zkoušek objednaných nejpozději do 15. 5. cenu bez navýšení! Podmínkou je objednání na konkrétní termín MS certifikační zkoušky do 15. května 2016. Po tomto datu nárok na garantovanou cenu zaniká.

Oficiální vyjádření Pearson VUE
For several countries in the EMEA region, the currency in which Microsoft exam vouchers are purchased will change from EURO to USD. This change will go into effect on March 1, 2016. Více na Pearson VUE.

Jak se na certifikační zkoušku přihlásit?
Vyplněním objednávky nebo kontaktováním klientského servisu Počítačové školy Gopas na adrese info@gopas.cz. Pro zkoušku je nutné mít účet na microsoft.com/learning a www.pearsonvue.com/microsoft.

Výhodné akce na certifikace
Není dne, kdy by nás média neinformovala, že poptávka po certifikovaných IT odbornících neustále roste, ale na českém trhu je jich poměrně velký nedostatek. Pro firmy znamená investice do vzdělání svých IT specialistů investici do vlastní budoucnosti. V dnešní době je tedy žádoucí, aby firmy dbaly na vzdělávání svých IT odborníků a poskytly jim k němu podmínky.

Právě z tohoto důvodu Gopas pro firmy s profesionálními IT týmy připravil Akci 5 + 1 nebo akci Certifikační zkouška ke kurzům MOC ZDARMA, kterou mohou využít i jednotlivci.

- Marie Thunová, GOPAS

Comments (0)

Skip to main content