Co IT-týden dal: Český TechNet blog slaví 10 let!


Ten čas ale letí! Ani se tomu nechce věřit, že je to již 10 let, co první příspěvek na českém TechNet blogu spatřil světlo světa.

Původní “zakladatel” Radim Petratur již s námi v Microsoftu není. Ovšem jen několik málo měsíců po vydání prvního příspěvku přišel do tehdejšího DPE oddělení Karel Florian (KFL), který plnil stránky TechNet blogu několik dalších let. A za zmínku určitě stojí, že Karel tu s námi v Microsoftu stále ještě je (i když na jiné pozici). Myslím, že to je na korporaci celkem slušný výkon. Karle, grats! Smile

Teď trochu statistiky: Za zmíněných 10 let vyšlo na blogu 3178 příspěvků a český TN blog byl několikrát vyhodnocen jako top 10 worldwide mezi Microsoft TechNet blogy. Musím říct, že jsem hrdá, že i já jsem přispěla svou troškou do mlýna, i když je to již pár let a bylo to hlavně do sekce “Co IT-týden dal” Smile.

Pojďme si připomenout, jaká témata při vzniku blogu táhla, jaké články jste četli nejvíce a jaké jste nejvíce komentovali:

O čem se před 10 lety psalo?
SQL Server 2005 - linky ke stazeni
Download: Windows Defender, Explorer 7, Shared Computer Toolkit
ISA 2004: Nepodporované scénáře a jejich případné řešení

Jaké články byly za těch 10 let ty vůbec nejčtenější?
Seriál: Windows Powershell – úvod (část 1.)
HOTMAIL.CZ - rychle registrujte emailové adresy (zatím jsou i křestní jména! :))
Licencování Windows 8 poprvé – domácí uživatelé

K těmto článkům bylo nejvíce komentářů (no snad pozitivních):
Důležité změny v ochraně operačního systému Windows Vista
The best of .. TechEd-IT Forum 2006
Vánoční minisoutěž

Přeji hezký víkend

- Irena

Comments (3)

  1. Kanty says:

    Teda teď jsi mě nakrkla! 🙂

  2. blogCZSK says:

    Kanty, ty jsi odešel nedávno, Tebe mají všichni ještě v živé paměti :)…Samozřejmě Ti nechci upírat zásluhy, to by mě ani nenapadlo! Irena

  3. Dobrý, jen tak dál a za sebe děkuju, našel jsem tady spousta informací od spousty odborníků. Gratuluji – hlavně, ať to vydrží.

Skip to main content