Pozvánka na akce Windows User Group–únor


V druhém letošním měsíci můžete využít plodů našeho partnerství s  počítačovou školou GOPAS a navštívit opět formát prakticky zaměřených Hands on Labů. Na nich si budete moci vyzkoušet s asistencí zkušeného prezentujícího vše k danému tématu. Potkat se tedy můžeme i na konferenci  TechEd, do které zbývá již jen něco přes sto dnů. Mezitím můžete načerpat inspiraci ve firemním využití IoT nebo Windows 10 na našich dalších akcích.

Pro nepravidelné návštěvníky pražských přednášek připomínáme, že prostory společnosti Microsoft se v rámci BB Centra přestěhovaly na novou adresu. Výměnou ze několik kroků navíc můžete nyní v prostorách vyzkoušet výběr zajímavého hardware s operačním systémem Windows 10 a shlédnout nemálo interaktivních demo prezentací. Pokud vás blíže zajímá, jak vypadají další prostory nové budovy, doporučujeme sledovat právě  TechNet Blog, kde se můžete dozvědět o dnech otevřených dveří. Nebo navštivte stránky  časopisu Connect!, kde jsou nové prostory zmapovány i s fotogalerií.

Brno -  Lehký úvod do HW pro IoT
4. února od 17:00 - Štěpán Bechynský

Pojem IoT, tedy Internet of Things - česky Internet Věcí, je poslední dobou zmiňován velmi často. IoT se pomalu, ale jistě stává součástí profesionálních obchodních a průmyslových aplikací a začíná významně ovlivňovat celé podnikové informační systémy.

Praha -  Lehký úvod do HW pro IoT
11. února od 17:30 - Štěpán Bechynský

SDK, Raspberry Pi, Linux, Windows 10 IoT, Azure IoT, Arduino, senzory, komunikace, šifrování, senzorové sítě, všechny pojmy a HW, který bude potřeba k proniknutí do světa IoT představíme podobně jako v Brně.

Zlín -  Roslyn: Analyzátory kódu a code fixes
16. února od 17:30 - Jiří Činčura

Konec otázkám, jak je kód parsován, jak mu porozumět a jak chápat celý strom, solution a workspace.

Praha - Windows 10
24. února od 17:30 - Kamil Roman (MCT, MCSE, MCSA)

Všechny novinky a funkce Windows 10 přehledně a prakticky. Přednáška správcům IT představí například  Device Provisioning, Universal Apps, Action Center, Cortana, Microsoft Edge, Windows Hello, Device Guard, Microsoft Passport, Virtual Desktops, Continuum a další.

Ostrava -  Asynchronní a paralelní programování v .NETu
25. února od 17:00 - Jiří Činčura

Základy vláken a objekty i produkty usnadňující toto programování. Mnoho novinek přichází s .NET Frameworkem 4/4.5 a Task Parallel Library. Probereme také rozdíly a správná řešení IO bound a CPU bound problémů a podíváme se také na Power Threading Library.

- Petr Vlk ( WUGKPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content