Co IT-týden dal: KFL a Kanty (budou?) zpět


Tento týden jsem si procházela TechNet blog a říkala jsem si, že bez pátečních životních příhod Kantyho a KFL je to trochu nuda. A dostala jsem úžasný nápad. KFL i Kanty ve skutečnosti stále pracují v Microsoftu, co tedy brání tomu, aby se s námi i nadále podělili o své skvělé vtipné životní příběhy? Nic…

Oslovila jsem oba zmíněné kolegy a zkusila jsem zahrát na jejich city i ego: „Kluci, lidem chybíte, co vy na to? Jednou za čas, ideálně v pátek, jeden článeček, vtipná příhoda ze života, nic složitého…“ No, přiznám se, trochu jsem narazila. Zkrátka ničím se mi nepovedlo je přesvědčit. Kantymu se prý nic vtipného nestalo (tak tomu nikdo nevěříme, že?) a KFL jen krátce odpověděl, že on nikomu nechybí.

A tak, abych je přesvědčila, že se mýlí a chybí nám, jsem se rozhodla udělat malý průzkum. Chtěli byste, aby KFL a Kanty byli zpět alespoň s pátečním „Co IT týden dal“? Pokud ano, jednoduše to napište jako komentář pod tento článek.

Závěrem bych měla alespoň trochu dodržet, co se říká v názvu tohoto článku. Tento IT týden byl samozřejmě ve znamení Windows 10. Jak se připravit na nasazení ve své organizaci si můžete přečíst v článku na blogu.

Hezký víkend!

Irena

Comments (19)

 1. KFL says:

  Odmítám podlehnout mediálnímu nátlaku! :)))

 2. Petr says:

  Zvedám všechny ruce a nohy, abych svými 4 hlasy přispěl k návratu KFL a Kantyho jakožto pravidelných pátečních humorných přispěvatelů na Technet Blogu. Bez nich to tu není ono!

 3. Jiří says:

  Jsem pro jejich návrat – jejich humor tu chybí ….

 4. pajas says:

  Jsem pro návrat, četl jsem pravidelně 😉

 5. Milan says:

  Klobouk před Vámi dolů, paní Ireno. Již jsem se bál, že Matrix napravil svou chybu, ale nyní opět svítá naděje … 🙂

 6. AK says:

  Juchů…. to bylo super! Jsem jednoznačně pro!

 7. pravidelny ctenar says:

  KFL ne, ten je primadona:) viz jeho post. Ale ne, dělám si srandu! Oba dva mi strašně chybíte! Můj život je bez Vás jako šedá stěna.. A Irena je líná, nudná, však ji znáte! :D:D
  Kanty!! KFL!!!! Resurrect pliiiiz!! 🙂

 8. jh says:

  Jo, at se vrati.

 9. kenny says:

  Taky jsem za to aby se vratili

 10. Tajná fanynka says:

  Kluci, vraťte se! 🙂

 11. Vašek says:

  Nechvalme týdne před pátkem, slečna Irena se ještě neměla příliš jak projevit, a tak nemám ani co porovnávat, doufám, že udrží či ještě zlepší úroveň Co IT-týden dal. Neházel bych flintu do žita.
  Řekl bych, že si bude vědět rady a bude rovněž nezapomenutelná.

 12. Pavel says:

  Četl jsem více méně pravidelně a určitě bych vítal kdyby se vrátili .

 13. Tomáš says:

  Určitě jsem pro, aby se oba vrátili.

 14. Petr says:

  Bylo by to bezva 🙂

 15. Miloslav says:

  Prosím KFL, Kanty… Pojďte zpět!

 16. Azure lover says:

  Návrat KFL, jinak Microsoft Azure spadne.

Skip to main content