Připravte se na nasazení Windows 10 ve své organizaci


Windows 10 je dostupný ve 190 zemích. Nyní nastal správný čas, abyste upgradovali zdarma na Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro své soukromé počítače a začali plánovat nasazení Windows 10 ve své organizaci. Ke stažení je 90denní zkušební verze Windows 10 Enterprise. Na webu TechNet je k dispozici nový obsah popisující funkce ve Windows 10 a nové scénáře nasazení a správy zařízení. Připravují se i kurzy na Microsoft Virtual Academy.

V rámci nasazení Windows 10 je dobré začít plánovat využití služby Windows Update for Business, která zjednoduší správu a distribucí aktualizací.

Pokud jste již členem programu Windows Insider, budete mít i nadále příležitost ovlivňovat vývoj Windows. V současnosti zároveň můžete pomoci s testováním Windows 10 Mobile pro telefony.

Porovnání edic Windows 10
V tomto dokumentu ke stažení najdete porovnání jednotlivých edic (Home, Pro, Enterprise a Education).

Nejčastější dotazy IT odborníků týkající se Windows 10
Získejte odpovědi na časté otázky týkající se kompatibility, instalace a podpory Windows 10 Enterprise.

Plán nasazení Windows 10
Úspěšné nasazení začíná dobrým plánem. Seznamte se s možnostmi upgradu, jak funguje distribuce aktualizací a začněte plánovat nasazení. Vyzkoušejte si doporučené nástroje pro nasazení a projděte si scénáře nasazení Windows 10 a začněte se zabývat upgradem nebo migrací se zaměřením na kompatibilitu aplikací, migraci uživatelů a hromadnou aktivaci.

Nasazení Windows 10
Získejte podrobný návod, jak nasadit Windows 10 v prostředí organizace pomocí Microsoft Deployment Toolkit (MDT) nebo využitím kombinace MDT a System Center Configuration Manageru. Podívejte se, kdy a jak použít Windows Assessment and Deployment Kit (Windows ADK) v rámci vašeho projektu na nasazení Windows, včetně nasazení Windows To Go, sideloadingu interních aplikací, aktivace Windows 10 a konfigurace Windows 10 pomocí zřizovacích balíčků (provisioning).

Správa Windows 10
Seznamte se s možnostmi správy zařízení s Windows 10 a zabezpečte svou infrastrukturu s využitím funkcí Device Guard a Microsoft Passport.

Podpora Windows 10
Ve fórech Windows 10 IT Pro najdete řešení nejčastějších incidentů. Můžete také položit nový dotaz.

Microsoft Edge a Internet Explorer 11
Microsoft Edge je nový výchozí prohlížeč ve Windows 10, který uživatelů přináší funkce jako režim pro čtení a podporu přidávání rukopisných a textových poznámek přímo do webů. IT odborníci mohou Edge spravovat pomocí zásad. Zároveň je k dispozici i Internet Explorer pro zajištění kompatibility se staršími interními weby.

Comments (2)

 1. Anonymous says:

  Tento týden jsem si procházela TechNet blog a říkala jsem si, že bez pátečních

 2. LadaVarga says:

  Zdravim, muzete prosim zareportovat ve svych systemech ze Windows 10 ma v klici
  HKLMSoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersion ulozeno 6.3 misto 10.0?
  + SNMP service vraci v sysdescr take 6.3 misto 10, WMI + systeminfo vraci 10.0 coz je spravne.

  https://windows.uservoice.com/forums/265757-windows-feature-suggestions/suggestions/8993452-snmp-oid-1-3-6-1-2-1-1-1-0-sysdescr-returns-versio

  Strasne tim znesnadnujete rozeznavani systemu pres SNMP a i v programech ktere pristupuji k tomuhle klici.

Skip to main content