Setkání Windows User Group – červenec 2015


Rádi bychom vás pozvali na setkání Windows User Group, která se konají v červenci.

Praha - Novinky v Office 365 (2015)
16. července od 17:30 - Jaroslav Luhan (MCSE, MCSA)

Office 365 - balík aplikací pro týmovou spolupráci a komunikaci, poskytovaný v cloudu byl v roce 2015 výrazně aktualizován a inovován. Přednáška se bude věnovat především novinkám, ale ani úplní začátečníci, nebo zájemci o vyzkoušení Office 365 nepřijdou zkrátka.

Brno - Pass-the-Hash útoky a obrana proti nim
21. července 2015 od 17:00 - Mgr. Michael Grafnetter

Pass-the Hash útoky jsou v poslední době velmi diskutované téma, protože se jedná o velmi elegantní druh útoků na firemní infrastrukturu a obrana proti nim není triviální. Proto si podrobně rozebereme anatomii takového útoku. Názorně si předvedeme možnosti pass-the-hash útoků na počítače s Windows a probereme prostředky, kterými se správcové sítí mohou proti těmto útokům efektivně ubránit.

Praha - Zajímavé návrhové vzory v praxi
23. července 2015 od 17:30 - Tomáš Herceg (MVP)

Na této přednášce si nebudeme ukazovat základní GoF vzory, ale ukážeme si některé enterprise návrhové vzory, které se mohou hodit v praxi a které již možná dávno používáte, jen o tom nevíte. Vysvětlíme si, co je to Identity Map, Unit Of Work a ukážeme si, jak je využít v praxi. Ve druhé části přednášky si ukážeme na pár příkladech knihovnu AutoMapper a na komplexním příkladu si ukážeme, jak by mohla vypadat architektura většího informačního systému.

- Petr Vlk (WUG CZ, KPCS CZ)

Comments (0)

Skip to main content