Aplikační okénko: CoPilot


CoPilot

CoPilot je aplikace, která slouží pro správu vašeho automobilu. Můžete zaznamenávat tankování a udržovat si tak informace o průměrné spotřebě, vývoji cen paliva a nejnavštěvovanějších čerpacích stanic. Záznamy o údržbách vám pomohou vést si informace o tom, co vše se na autě opravilo, kdy a za jakou cenu.

CoPilot umožňuje také nahrávat videa z cest. To vám může pomoci vyřešit některé složité situace nebo nehody. K videu se automaticky ukládá i pozice, takže víte, kde a přes jakou trasu bylo video pořízeno. Můžete také pořizovat jednotlivé fotografie.

Aplikace také dokáže komunikovat s OBD modulem, pomocí něhož může číst informace o automobilu z jeho řídící jednotky. Všechna data jsou v průběhu jízdy zaznamenána. CoPilot je možné ovládat i hlasem. Hlavní pokyny, jako je nahrávání, vyfocení nebo přidání nového tankování, je tak možné dělat za jízdy jen pomocí diktování informací aplikaci.

Webové rozhraní vám umožní přistupovat k datům přes webový prohlížeč. Stačí se s mobilním zařízením připojit na WiFi a zadat do prohlížeče adresu, která byla vygenerována aplikací. Dostanete se k jednoduchém rozhraní, kde si můžete prohlížet záznamy z aplikace.

1 z 8 3 z 8 8 z 8

CoPilot najdete na Windows Phone Store a Windows Store.

CoPilot SpeedWay

Další aplikací ze skupiny CoPilot je SpeedWay. Tato aplikace slouží pro meření času okruhů a vyhodnocování nejlepší kol. Aplikace automaticky detekuje průjezd startem a dokáže tak bez pomoci určovat počet kol a jejich časy. Automaticky je také detekována stejná dráha a stejné okruhy, a to bez nutnosti začít ve stejném místě. Můžete tak neustále zlepšovat svoje časy a aplikace automaticky spáruje stejné okruhy.

5 z 7

CoPilot SpeedWay najdete na Windows Phone Store.

Martin

Comments (0)

Skip to main content