TechDays Online se blíží


728x90_TechDaysOnline1_v1_CZE

Microsoft TechDays Online jsou zpět na čtvrtý ročník. Jste-li IT profesionál nebo vývojář, kterému záleží na tom, aby zůstal napřed v rychle se rozvíjejícím světě technologií společnosti Microsoft, je právě pro vás připravena třídenní virtuální konference, která startuje 3. února v 10.30 CET (Praha, Vídeň, Budapešť). Určitě si ji vložte do kalendáře.

K praktickému školení od expertů v oboru se můžete přidat online – není potřeba cestovat, stačí dobré připojení k internetu. Pokud se navíc zaregistrujete a absolvujete alespoň jeden den, můžete se zúčastnit soutěže o Surface Pro 3. Více informací naleznete zde: www.aka.ms/techdays2015.

Co je na programu?

Den 1: Zařízení a zvládnutí světa Mobile-First

Přehlídka inovací ve Windows 10 a toho, jak nejnovější hardware a cloudové služby mohou pomoci technickým profesionálům osvojit si nové způsoby práce.

Den 2: Cesta do světa Cloud-First

Sekce, na které nesmí chybět IT specialista, jenž chce mít přehled o tom, jak modernizovat své datacentrum.

Den 3: Vývoj pro více zařízení a platforem

Připraveno pro vývojáře, kteří hledají praktické návody moderního vývoje pro více platforem a také poslední novinky o Windows 10.

Zároveň je nám potěšením oznámit, že řečníkem keynote bude Mary Jo Foley, novinářka s více než 30 lety praxe, která pokrývá odvětví technologií plejádou publikací a psaním pro webové servery a za zmínku rovněž stojí, že mezi přednášejícími budou i dva čeští odborníci, Kamil Juřík a Tomáš Herceg!

Registrujte se zde

Skip to main content