Aplikační okénko: Pojišťovna


a698e7ec-9b32-4123-9590-b8d2120f53adNoste Českou v kapse! Mobilní aplikace Pojišťovna vám umožňuje rychlý a snadný přístup ke službám a produktům České pojišťovny kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat.

Potřebujete se dovolat rychle do své pojišťovny? S naší aplikací Pojišťovna budete mít prioritní přístup k operátorům! Rychleji a snadněji volejte jen s naší aplikací.

Hlavní funkce aplikace:

SOS OBRAZOVKA
Důležitá telefonní čísla pro krizové situace jsou umístěna přehledně na jedné obrazovce - nemusíte si nic pamatovat ani zapisovat, stiskem jediného tlačítka můžete kontaktovat záchranné složky, asistenční služby nebo naše klientské centrum. Také máte hned k dispozici interaktivního průvodce první pomoci.

OZNÁMENÍ DOPRAVNÍ NEHODY
Jednoduchý a přehledný formulář pro bezprostřední oznámení dopravní nehody přímo z místa, a to včetně vložení fotografií. Nehoda nemusí znamenat papírování. - Najděte si ve své blízkosti také prohlídkové místo pro zdokumentování škody nebo přímo náš smluvní servis.

SJEDNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ
S předdefinovanými profily pro opakované využití. Cestovní pojištění máte automaticky s online slevou. Aplikace vám také vygeneruje kartičku pro cestovní pojištění. Tu si můžete také uložit nebo poslat na mail.

OZNÁMENÍ ŠKOD NA MAJETKU
Jednoduchý formulář pro bezprostřední oznámení škodní události nejen na vašem majetku. Aplikace vás provede všemi důležitými kroky a hlášení odešle ke zpracování. - Možnost uložení dokumentace pojištěného majetku ke zjednodušení případné likvidace události.

ZJEDNODUŠENÉ VOLÁNÍ DO KLIENTSKÉHO CENTRA
Nečekejte ve frontě při volání do České pojišťovny! Využijte přímého přesměrování na operátory. Volání z aplikace má vždy přednost.

DALŠÍ FUNKCE
Průvodce doporučenými kroky po dopravní nehodě a škodě na majetku.
Mapa poboček České pojišťovny se zobrazením otevírací doby a kontaktních údajů.
Uživatelský profil pro efektivní práci se zadanými údaji.
Více informací na: www.ceskapojistovna.cz/aplikace

Aplikace je k dispozici zdarma pro Windows Phone 8 a vyšší, stahovat můžete na Windows Phone StoreWindows Phone Store.

- Kanty

Comments (0)

Skip to main content