Aplikační okénko: Voyo.cz


VoyoAplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Windows zařízeních. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které si můžete kdekoliv a kdykoliv přehrát – a to vše bez reklam.

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní videa a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů. Díky VOYO navíc získáte přístup k prémiovému obsahu televizních kanálů NOVA Sport a VOYO Cinema a dále pak k vybraným pořadům TV Nova, NOVA Cinema, Fanda a Telka.

Aplikace je funkční pouze na zařízeních s Windows Phone od verze 8.1+ s rozlišením displaye: WXGA, WVGA, HD 720P.

Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).

Aplikace je k dispozici zdarma pro Windows Phone 8.1, stahovat můžete na Windows Phone Store.

- Kanty

Comments (4)

  1. Kverulant says:

    … a pobezi mi to i tam, kde neni internet ? Je to prece neomezene, ze ?

  2. Milos says:

    To co je za blby clanok ? "nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály" ?? " VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP)." sorry ale to nieje neobmedzene. To si viete
    kam dajte potom taku appku.

Skip to main content