Setkání Windows User Group – listopad 2014


Přemýšlíte, jak smysluplně využít dlouhé podzimní večery? Věnujte je vedle Azure večerů s WUG studiu na Microsoft Virtual Academy. Připraven je pro vás například zcela nový český kurz nasazení Windows 8.1. Další příležitostí může být poslední listopadový víkend, kdy se v Praze uskuteční další ročník konference MS Fest 2014. Dva dny nabité přednáškami o technologiích, které ve vývoji i IT udávají trend. Využijte šanci načerpat znalosti od těch nejlepších zcela zdarma.

Praha - Azure SQL Database
13. listopadu 2014 od 17:30 - David Gešvindr
Z pohledu databázového vývojáře a správce si společně představíme službu Azure SQL Database. Zaměříme se na to, jak se liší "databáze jako služba" od našeho klasického SQL Serveru, jaké přináší výhody a nevýhody. V přednášce se dále zaměříme na novinky, která tato služba v letošním roce nabídla a jejich praktický dopad na použitelnost celé služby. Stranou nezůstanou ani témata jako automatická údržba, optimalizace databáze či její zabezpečení.

Zlín - Začínáme s Azure a hybridním cloudem
24. listopadu 2014 od 17:00 - Tomáš Kantůrek
Vadí vám, že se všude mluví a píše o službách Azure, a vy nevíte o co přesně jde? Myslíte si, že Azure může něco nabídnout pouze vývojářům? Pokud ano, přijďte si poslechnout přednášku, která vás uvede do světa Azure se zaměřením na IT profesionály.

- Petr Vlk (WUG, KPCS CZ)

Comments (1)

  1. Ivomír says:

    Škoda, že Ostrava vypadla…

Skip to main content